Florida Man znowu w akcji. Przeskakuje SUV-em przez zwodzony most [WIDEO]

Gdy historia zaczyna się od tego, że bohaterem jest Florida Man (człowiek z Florydy) to wiadomo, że będzie ciekawie. W internecie krąży wiele nagłówków z różnych publikacji, co ludzie "nawywijali" w tym stanie w USA. Teraz mamy fana filmów akcji.

W filmach i grach wideo czasem bohater przeskakuje autem przez most zwodzony. Ponieważ to fikcja to większość zdaje sobie sprawę z tego, że jest to niebezpieczna akrobacja i w normalnym świecie takie rzeczy rzadko się udają. Mieszkaniec Florydy najwyraźniej chciał to sprawdzić w swoim Hyundaiu Santa Fe:

 

Akcja nagrania odbywa się w Daytona Beach na Florydzie. Florida Man nie zważa na opuszczony szlaban przed mostem zwodzonym. Nie zważa również na znaki i migające światła. Jedzie przed siebie z uszkodzoną szybą i maską, ale w ostatnim momencie udaje mu się przeskoczyć zanim powstała na tyle duża szpara, aby zrobił sobie krzywdę.

Jaki był tego powód? Nikt tego nie wie. Nie widać, aby ktoś go ścigał, co mogłoby usprawiedliwić, chociaż trochę takie zachowanie. Kierowca albo chciał sprawdzić czy jest w stanie albo bardzo się gdzieś śpieszył. Lokalna policja twierdzi, że już namierzyła amatora mocnych wrażeń.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.