Replika Ferrari 488 GTB dźwignią handlu. arbuzami [WIDEO]

W internecie można znaleźć replikę prawie każdego pojazdu. Najczęstszym jednak motywem jest Ferrari. Na jednym z kanałów na YouTube można znaleźć kolejną replikę, która nie tylko przyciąga wzrok, ale jest też praktyczna.

Na wietnamskim kanale NHËT TV kilka dni temu pojawiło się ciekawe nagranie, które przedstawia dwóch kolegów, którym nie idzie uliczna sprzedaż arbuzów. Aby rozwiązać ten problem decydują się na budowę repliki Ferrari 488 GTB:

 

Jak widać na nagraniu replika tych młodych mężczyzn jest całkiem nieźle wykonana. Zazwyczaj amatorskie repliki mają wspólnego z oryginałem umowny kształt i kolor, tutaj natomiast starano się zachować jak najwięcej szczegółów.

Na uwagę zasługują koła i hamulce, które zazwyczaj przy samochodach tego typu są najsłabszym ogniwem. W tym przypadku felgi wyglądają całkiem nieźle, a zaciski są koloru czerwonego.

Replika Ferrari 488 GTB budzi duże zainteresowanie wśród miejscowych. Na każdym przystanku pojawiało się sporo ludzi, którzy jeśli nie kupowali arbuzów, to przychodzili zobaczyć ten ciekawy pojazd. Potrzeby jednych, jak i drugich zostały z całą pewnością zaspokojone, a młodzi przedsiębiorcy nie mogą narzekać na zainteresowanie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.