Replika Ferrari 488 GTB dźwignią handlu. arbuzami [WIDEO]

W internecie można znaleźć replikę prawie każdego pojazdu. Najczęstszym jednak motywem jest Ferrari. Na jednym z kanałów na YouTube można znaleźć kolejną replikę, która nie tylko przyciąga wzrok, ale jest też praktyczna.

Na wietnamskim kanale NHËT TV kilka dni temu pojawiło się ciekawe nagranie, które przedstawia dwóch kolegów, którym nie idzie uliczna sprzedaż arbuzów. Aby rozwiązać ten problem decydują się na budowę repliki Ferrari 488 GTB:

 

Jak widać na nagraniu replika tych młodych mężczyzn jest całkiem nieźle wykonana. Zazwyczaj amatorskie repliki mają wspólnego z oryginałem umowny kształt i kolor, tutaj natomiast starano się zachować jak najwięcej szczegółów.

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał w poniedziałek do Katowic otworzyć rondo i tunel, choć kierowcy korzystają z niego od dawna. Rząd na inwestycję nie dał nic. </p>
Premier Mateusz Morawiecki w Katowicach pojawił się w południe. Przyjechał specjalnie po to, by oficjalnie zakończyć przebudowę skrzyżowania ul. Kościuszki i Armii Krajowej w Piotrowicach. Teraz w tym miejscu powstało wygodne dla kierowców rondo oraz tunel.
Morawiecki mówił, że polskie drogi nie były przed laty synonimem dobrych i bezpiecznych dróg, ale dziś są komfortowe i bezpieczne. </p>
Chwalił się też, że rząd daje ogromne pieniądze na drogi. - Przeznaczyliśmy ponad 30 mld zł na Fundusz Dróg Lokalnych na następne kilka lat. To pozwoli wielu gminom i powiatom stworzyć nowe rozwiązania komunikacyjne i przyciągać inwestorów - mówił w Katowicach Mateusz Morawiecki. </p>
Rząd na te prace w Katowicach nie dał ani grosza. Przebudowa skrzyżowania ul. Kościuszki i Armii Krajowej w Katowicach kosztowała niecałe 100 mln zł. Aż 71,8 mln zł to unijna dotacja, reszta pochodziła z budżetu miasta. - Fundusze unijne w ostatnich latach odegrały olbrzymią rolę w rozwoju naszego miasta - mówi prezydent Katowic Marcin Krupa. </p>
Kierowcy ze skrzyżowania korzystali od grudnia, choć do tej pory w tunelu były zwężenia. - Trwały odbiory i poprawki - tłumaczą urzędnicy. 
Premier otwierał otwarte rondo. Wszyscy patrzyli co dzieje się za nim. "To gratka dla fanów motoryzacji"

Na uwagę zasługują koła i hamulce, które zazwyczaj przy samochodach tego typu są najsłabszym ogniwem. W tym przypadku felgi wyglądają całkiem nieźle, a zaciski są koloru czerwonego.

Replika Ferrari 488 GTB budzi duże zainteresowanie wśród miejscowych. Na każdym przystanku pojawiało się sporo ludzi, którzy jeśli nie kupowali arbuzów, to przychodzili zobaczyć ten ciekawy pojazd. Potrzeby jednych, jak i drugich zostały z całą pewnością zaspokojone, a młodzi przedsiębiorcy nie mogą narzekać na zainteresowanie.

Zobacz wideo
Więcej o: