Czujność kobiety przeszkodziła złodziejom. Mycie auta z atrakcjami [WIDEO]

Przyszły takie czasy, że nawet tak prozaiczna czynność jak mycie auta może przyprawić o skok adrenaliny. Z całą pewnością właścicielkę Audi coś takiego spotkało.

Zuchwała próba kradzieży miała miejsce 11 kwietnia w Bolkowie. Kobieta będąca na myjni samoobsługowej miała dość nieprzyjemną sytuację. W trakcie mycia pojazdu, do jej auta podszedł mężczyzna w koszulce z napisem POLICJA, który chciał wsiąść za kierownicę i uciec jej samochodem. Kobieta wykazała się jednak na tyle dużą spostrzegawczością i rozsądkiem, że przegoniła łobuza za pomocą myjki ciśnieniowej, co wyraźnie na tyle zniechęciło napastnika, że uciekł, a następnie odjechał ze swoim kompanem z miejsca zdarzenia osobowym Volkswagenem.

Zobacz wideo Próba kradzieży Audi podczas mycia na myjni. Kobieta przegoniła napastnika.

Kierowca wyleciał w powietrze i wbił się w wiaduktUciekał przed policją, nie opanował kierownicy i skończył na wiadukcie

Kobieta jednak zdecydowała, że nie odpuści i zadzwoniła na policję. Patrol spotkał wspomnianych jegomościów na jednej ze stacji paliw. Podczas podjętej czynności, funkcjonariusze znaleźli w aucie mokry t-shirt z napisem policja, a u właściciela wspomnianego ubioru, w jego bieliźnie znaleziono narkotyki. Efektem tego, było zatrzymanie 29-latka i 31-latka.

Noc spędzili w areszcie. O dalszych losach mężczyzn zdecyduje Sąd. Obaj odpowiedzą za usiłowanie kradzieży auta, natomiast 29-latek odpowie również za posiadanie narkotyków oraz za noszenie ubioru z napisem POLICJA, co jest nielegalne według polskiego prawa.

Więcej o: