Jeszcze więcej Bronco. Wersja 6x6 nadjeżdża

Ford Bronco to obecnie jeden z ciekawszych modeli, który jest oferowany przez firmę z błękitnym owalem. W Maxlider Brothers Customs zdecydowano, że podstawowa wersja jest zbyt "oklepana", dlatego stworzą odmianę 6x6.

Ford oferuje wiele dodatków do nowego Bronco. Jednak brakuje w ich ofercie dodatkowych kół, ale to już nie problem, bo ludzie z Maxlider Brothers Customs przygotowali specjalną ofertę, która takowe zamontuje.

Wspomniana firma oferuje różnego typu dodatki nie tylko do Bronco, ale też do Fordów z serii F i Rangerów. Zajmuje się również renowacją oryginalnych Bronco i Fordów F100.

Bronco 6x6 oferowany będzie od 2022 roku i kosztować ma 399.000 dolarów. Na ten moment nie ma szczegółów dotyczących zmian w silniku i w budowie. Wiadomo tylko tyle, że zainstalowana zostanie dodatkowa oś i powiększy się przestrzeń załadunkowa. Udostępniono również wizualizacje.

Wersje 6x6 zawsze wzbudzały zainteresowanie. Najbardziej znane pochodzą od Hennessey i ich wersje sześciokołowe Forda F-150 Raptor oraz RAM-a TRX 1500, a także oficjalnie produkowana G klasa od Mercedesa.

Bronco 6x6 może być czystym chwytem marketingowym, ale może też się okazać już za rok, że osoby z pokaźniejszą ilością gotówki będą mogli przemierzać pustynię w takim aucie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.