Ferrari 348 i brawura za kierownicą kończą się spotkaniem ze ścianą [WIDEO]

Brawura kierowców często prowadzi do zabawnych, jak i bardzo niebezpiecznych sytuacji. Można by przypuszczać, że posiadacz drogiego, luksusowego auta będzie bardziej rozsądny gdyż zna jego wartość. Jednak wideo poniżej pokazuje, że nie idzie to w parze.

Wideo poniżej ostatnio zdobyło sławę na Reddicie, ale jak się okazuje, na portal YouTube zostało wrzucone kilka lat temu. Dla fanów Ferrari może to być przykry widok:

 

Jak widać kierowca czerwonego Ferrari 348 przyhamowuje przed skrzyżowaniem by następnie wcisnąć gaz do dechy i stracić panowanie nad pojazdem. Oczywiste jest, że prowadzący chciał skręcić w prawo, ale niedoświadczenie i brawura spowodowały, że Ferrari pod wpływem mocy odbiło w lewo i miało nieoczekiwane spotkanie ze ścianą.

Osoba za kierownicą od razu wrzuciła wsteczny bieg i można by było przypuszczać, że odjedzie z miejsca zdarzenia, ale jak się okazało zaparkowała na poboczu. Nie zmienia to faktu, że koszt naprawy (na nagraniu widać jak przód auta zostaje przy ścianie) był dosyć dotkliwy.

Ferrari 458 Italia SpiderMoment i Ferrari 458 do naprawy. Kosztowny wypadek w Krakowie nagrany

Brawura i brak doświadczenia są jednymi z częstszych powodów wypadków oraz tego typu kraks. W tej sytuacji dobrze, że skończyło się tylko na zepsutym zderzaku, chociaż nie widać czy jakiś lekkich obrażeń nie miał kierowca.

Zobacz wideo
Więcej o: