Genesis zafundował pokaz lotniczy z okazji wejścia do Chin. Przy okazji pobił rekord Guinnessa [WIDEO]

Rynek chiński obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych dla producentów motoryzacyjnych, w szczególności tych z pojazdami klasy premium. Do wyścigu o uznanie dołączył Genesis i swoją obecność na tamtejszym rynku zaznaczył w dość ciekawy sposób.

29 marca Genesis oficjalnie weszło na rynek chiński, który według producentów jest jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym na świecie. Z tej okazji koreańska firma, która bardziej kojarzona jest ze Stanami Zjednoczonymi przygotowała specjalny pokaz w Szanghaju:

 

Na niebie producent zaprezentował specjalne show z wykorzystaniem dronów. Urządzenia w trakcie pokazu utworzyły zarówno logo firmy, jak i sylwetki dwóch modeli, które są w ofercie – G80 i GV80 SUV.

Skoda Octavia ProSkoda Octavia Pro. W Chinach każdy chce mieć limuzynę

W pewnym momencie na niebie pojawiło się o rozbłysło 3.281 dronów, co pozwoliło, aby Genesis zostało wpisane do księgi rekordów Guinnessa w kategorii „największej ilości bezosobowych statków powietrznych w jednym miejscu”. Marka obiecała też, że zrobi wszystko by zachować jedną cenę dla swoich modeli na wszystkich rynkach i w internecie.

Zobacz wideo
Więcej o: