Dacia Spring w ofercie na minuty? Wszystko na to wskazuje

Samochody wynajmowane na minuty stają się co raz popularniejsze w naszym kraju. Traficar - jedna z firm, która oferuje takie usługi może już niedługo zaoferować nową elektryczną Dacię.

Dacia Spring jeszcze oficjalnie nie posiada polskiego cennika. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by już jej egzemplarze znalazły się u nas w kraju. Na jedną z nich podczas ładowania natknął się dziennikarz Norbert Cała z czym podzielił się na Twitterze:

Jak widać na zdjęciach, auto zostało już obklejone w reklamy Traficar, co sugeruje, że zasili szeregi tej firmy i będzie można wynajmować je na minuty. Na zdjęciach widać również, że auto naładowane w 44 proc. pozwala przejechać 87 km. Teoretycznie auto powinno przejechać 230 km na pełnym akumulatorze. Nie jest to również najtańsza wersja gdyż na wyposażeniu są aluminiowe felgi i kamera cofania. Prędkość maksymalna Dacii to jedynie 125 km/h, a od 0 do 100 km/h rozpędza się w ponad 19 s. Nie są to osiągi, które zachwycają, ale na potrzeby miejskie powinno wystarczyć.

Nie wiadomo do jakich miast trafi Spring i kiedy to nastąpi.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.