S8. Był tak pijany, że nie dało się go wyprzedzić. Ciężarówka skończyła na barierkach

Na trasie ekspresowej S8 doszło do kolejnego mrożącego krew w żyłach wydarzenia. Na kanale "Stop Cham" pojawiło się nagranie, na którym widzimy kompletnie pijanego kierowcę ciężarówki. Tirem rzucało od lewej do prawej.

Tir szaleje na S8. Wszystko nagrywa kierowca

Do zdarzenia na S8 doszło w tym tygodniu, ale nagranie opublikowane na popularnym kanale "Stop Cham" na serwisie YouTube wciąż obiega sieć. I jest o nim bardzo głośno. Nic dziwnego, kierowca osobowego opla zarejestrował naprawdę groźną sytuację. Na wideo widzimy fragment S8 w okolicach Rawy Mazowieckiej. Z relacji wielu osób wynika, że man jechał w takim stylu w kierunku Wrocławia przez dobre kilkanaście kilometrów.

Na nagraniu doskonale widać, w jak złym stanie był kierowca. Nie był w stanie utrzymać ciężarówki w swoim pasie ruchu, a tir miotał się po S8 od lewego do prawego pasa. Zachowanie kierowcy było na tyle gwałtowne i nieprzewidywalne, że inni kierowcy nie mogli go wyprzedzić. Było to zbyt niebezpieczne - tir mógłby ich po prostu staranować. Prowadzący opla rozsądnie więc zwolnił i czekał na rozwój wypadków. Na szczęście obyło się bez żadnych ofiar. Ciężarówka wjechała w końcu barierkę i po chwili się zatrzymała. Zobaczcie wideo:

 

Tak, był pijany. Policja zmierzyła trzy promile

Na miejsce szybko przyjechała policja. Kierowcą okazał się 28-letni obywatel Ukrainy. Dokładnie tak jak mogliście podejrzewać po obejrzeniu nagrania, był pijany. Policyjny alkomat pokazał prawie trzy promile. Kierowcę oczywiście zatrzymano, a ciężarówkę odholowano. Na razie jest za wcześnie na konkrety, jaka kara mu grozi, ale możemy się spodziewać, że będzie surowa.

Na S8 dochodzi ostatnio do wielu groźnych zdarzeń

Droga ekspresowa S8 łączy Białystok z Wrocławiem, a po drodze przebiega m.in. przez Warszawę, Piotrków Trybunalski oraz omija Łódź, gdzie znajduje się ogromny drogowy węzeł i kierowcy mogą zjechać na inne trasy i udać się w góry lub nad morze. To jedna z ważniejszych dróg w kraju. Docelowo połączy stolicę Podlasia z Kłodzkiem, ale ostatni południowo-zachodni odcinek od Wrocławia jest dopiero w planach.

Kierowcy na S8 mają ostatnio pecha, bo ekspresówka jest bohaterką kolejnych głośnych akcji. Dzisiaj piszemy o pijanym kierowcy tira, a ostatnio obwodnicę Warszawy sparaliżowała uszkodzona studzienka. W ostatnich tygodniach najszerszym echem odbił się jednak pojedynek w godzinach szczytu na esce pomiędzy bmw x5 oraz skodą fabią combi:

Zobacz wideo Na warszawskim odcinku S8 doszło do pojedynku. BMW X5 vs. Skoda Fabia Combi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.