Hyundai Sonata stracił jedno z kół. Kierowca nie przerwał jazdy [WIDEO]

Czasem jest tak, że ludzie się zamyślą i robią jakieś rzeczy, a później o tym nie pamiętają. Czy tak było w tym przypadku?

W filmach akcji, jest taki motyw, że główny bohater po udanej misji, najczęściej na sam koniec filmu odchodzi w stronę kamery, a za nim wybucha jakiś obiekt np. samochód. Oczywiście nie zwraca na niego uwagi, idzie niewzruszony przed siebie, bo to wygląda „cool”. Ciekawe czy kierowca Hyundaia Sonaty z Kalifornii też nie wyszedł z takiego założenia?

Hyundai Sonata bez koła

Na kanale ViralHog na portalu YouTube zostało ostatnio zamieszczone następujące nagranie:

 

Akcja odbywa się na autostradzie, a kierowca nic sobie nie robi z tego, że nie ma przedniego koła. Jak widać na nagraniu zarówno zderzak, jak i błotnik oraz próg są lekko uszkodzone. Nie wiadomo jednak czy szkody powstały jeszcze przed odpadnięciem koła czy jednak już po jego stracie.

Kierowca Hyundaia w tej sytuacji powinien jak najszybciej się zatrzymać i albo wymienić koło na zapasowe albo zadzwonić po lawetę. Jednak kontynuował podróż, która nie wiadomo jak się zakończyła. Trudno jednak uwierzyć w to, że osoba za kierownicą nie zdawała sobie sprawy, że auto z jednej strony opadło i że gorzej się prowadzi.

Może osoba „za kółkiem” wychodziła z założenia, że ważny jest cel podróży, a nie jej przebieg? A może filmy akcji za mocno weszły w zachowanie kierowcy? Obojętnie, jakie były przesłanki takiego zachowania, to jest to skrajnie niebezpieczne zachowanie zarówno dla kierującego, jak i dla innych uczestników ruchu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.