"Drive to survive" - jest trzeci sezon. Bestsellerowy dokument o Formule 1 jest już na Netflixie

Na ten serial dokumentalny czekali wszyscy fani motorsportu, a w szczególności Formuły 1. Trzeci sezon "Drive to survive" jest już na Netflixie.

Dokument "Drive to survive" to seria dokumentalna realizowana wspólnie przez Netflixa i Formułę 1. Poszczególne odcinki pokazują świat wyścigów "od zaplecza", opisują historie i torowe zmagania kierowców.

Bolid F1 Jordan EJ12Każdy może poczuć się jak Robert Kubica i wynająć bolid Formuły 1. Ale zabawa nie jest tania

19 marca w piątek o godzinie 9:01 na Netflixie pojawił się trzeci sezon "Drive to survive", opowiadający o zmaganiach zeszłego sezonu. Trzecia seria składa się z dziesięciu odcinków - wszystkie pojawiły się na platformie w tym samym czasie. Kilka zespołów opublikowało "swoje" trailery, uchylając rąbka tajemnicy. Oficjalnym zwiastunem podzielił się też Netflix i organizacja F1:

Premiera trzeciego sezonu "Drive to survive" dobrze zgrała się z inauguracją nowego sezonu F1 2021. Pierwszy wyścig w Bahrajnie odbędzie się już w przyszły weekend.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastuny odcinków poszczególnych zespołów.

Haas:

Mercedes:

Red Bull:

Aston Martin Vantage (safety car) i DBX (medical car), Formuła 1 2021Ktoś w końcu wygra z Mercedesem w F1. Będzie 12 do 11 dla Astona Martina

Więcej o: