Hyundai kuje żelazo póki gorące i zapowiada nową Konę. Będzie model N Line

Hyundai Kona to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli koreańskiej marki. Występuje jako wersja spalinowa, hybrydowa a także w pełni elektryczna. Cieszy się ogromną popularnością, więc producent zdecydował się na facelifting.

Nowa Kona zmieni się stylistycznie w sposób jeszcze bardziej podkreślający miejski charakter, ale doprawiony odrobiną sportowego zacięcia. Auto ma być szersze a front ma być inspirowany nosem rekina (co Koreańczycy mają z nosami zwierząt? Kia ma nos tygrysa, teraz Hyundai inspiruje się rekinem). Zmienią się przednie światła do jazdy dziennej, przez co auto ma wyglądać jeszcze bardziej nowocześnie.

Zobacz wideo

Sportowa wersja

Wraz z odświeżeniem modelu pojawi się także usportowiona wersja N Line, w skład której wchodzą m.in. aerodynamiczne dodatki stylistyczne. W Konie N Line znajdziemy nisko umieszczone wloty powietrza oraz bardziej agresywny przedni zderzak ze statecznikami w rogach i smukłymi liniami zagięć. Wersja N Line to przedłużenie marki N, a zarazem kolejną wersją miejskiego crossovera. Kona występuje bowiem w wersjach z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, a także z napędem hybrydowym i elektrycznym.

Więcej szczegółów o nowych modelach Kona i Kona N Line zostanie ujawnionych wkrótce.

Hyundai Kona teaserHyundai Kona teaser Hyundai

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.