Alfa Romeo Giulia i Stelvio w abonamencie. Jak to działa i ile kosztuje?

Alfa Romeo to kolejny producent, który przyszykow bardzo ciekawą ofertę dla polskich kierowców. I Giulia, i Stelvio są teraz dostępne w nowym abonamencie. Sedanem można jeździć za 2050 zł netto miesięcznie, a Stelvio za 2100 zł netto miesięcznie bez wpłaty własnej z ubezpieczeniem AC/OC i pełnym pakietem serwisowym.

Dla kogo przygotowano nową ofertę abonamentową?

Abonament, o którym piszemy dzisiaj powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, którym bardziej się opłaca wynająć samochód w abonamencie (to często rozwiązanie prostsze i korzystniejsze) niż klasyczny jego zakup. Abonament Alfa Romeo to nowoczesne rozwiązania w formie wynajmu samochodu na okres trzech lat, ze stałym czynszem miesięcznym.Do tego dochodzą dwa wygodne pakiety. Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo otrzymujemy zawarte w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z Assistance.

Oczywiście w obu przypadkach klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

Zobacz wideo Alfa Romeo Giulia GTA oficjalnie

Zasady abonamentu Alfy Romeo w punktach:

  • Wpłata własna: od 0 proc..
  • Długość kontraktu: od 36 miesięcy.
  • Roczny limit przebiegu: od 10 000 km.
  • Zwrot samochodu po okresie wynajmu.
  • Ubezpieczenie OC (pakiet Standard).
  • Ubezpieczenie OC/AC i pakiet serwisowy (pakiet Silver).

Co się dzieje po zakończeniu umowy?

Po zakończeniu umowy Klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do Dealera.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio w abonamencie

Alfa Romeo Stelvio w bogato wyposażonej wersji Super, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów kosztuje miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard.

Z kolei za Alfa Romeo Giulia w bogato wyposażonej wersji Super z silnikiem benzynowym 200 KM, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów dostępny jest za 2050 zł w wersji Silver lub 1750 zł w opcji standardowej.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio 2020Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio 2020 Alfa Romeo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.