Było blisko tragedii. Toyota RAV4 przeleciała nad ich basenem [WIDEO]

Rodzina Lago z Florydy przeżyła chwile grozy, kiedy potężny SUV zmiótł ogrodzenie i zabawki leżące nad basenem. Gdyby nie kiepska pogoda, bawiłyby się tam dzieci. To nie pierwszy taki wypadek w podmiejskiej okolicy hrabstwa Miami-Dade.

Kobieta kierująca Toyotą RAV4 straciła kontrolę nad samochodem w czasie jazdy po sąsiadującej dwupasmowej drodze nr 136. Rozpędzony SUV zniszczył barierę energochłonną i płot posesji po obu stronach. Utrata kontroli nad autem ma związek ze schorzeniem prowadzącej - jest diabetyczką

Jak informuje rzeczniczka straży pożarnej Erika Benitez, wypadek był spowodowany wstrząsem cukrzycowym kierowczyni. Kobieta w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala przez ekipę straży, która pojawiła się na miejscu. Całe zdarzenie nagrała kamera przemysłowa, a poinformowała o nim miejscowa stacja telewizyjna Local 10 News.

Rodzice są wdzięczni losowi, że dzieci nie bawiły się akurat nad basenem.

Dzieci Caroliny i Carlosa Lago lubiły spędzać przy nim wolny czas gdy pozwalała na to panująca aura. Na szczęście huraganowa pogoda na Florydzie sprawiła, że zostały tam tylko dziecięce zabawki, które zmiótł przelatujący samochód.

Tego dnia rodzina spędzała czas w domu. Podobno dźwięk kolizji był przerażający i przypominał potężną eksplozję. Ich serca zamarły kiedy go usłyszeli, a po wyjrzeniu na zewnątrz nie mogli uwierzyć własnym oczom.

 

To nie pierwszy przypadek kiedy jadący drogą nr 136 samochód wylądował na posesji jednego z sąsiadujących domów, ale ten był wyjątkowo spektakularny. Mieszkańcy okolicy uważają, że bariery oddzielające ulicę od terenów mieszkalnych powinny zostać wzmocnione, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

Jeden z sąsiadów twierdzi, że podobna sytuacja zdarzyła się wcześniej co najmniej siedmiokrotnie, a w wyniku kolizji ucierpiała jego własność. Powtarzające się w tym samym miejscu kolizje zawsze są niepokojącym sygnałem. Sprawa wymaga głębszej analizy i wprowadzenia zmian w infrastrukturze drogowej na drodze 136 w hrabstwie Miam-Dade na półwyspie Floryda.

Więcej o:
Copyright © Agora SA