Audi online TV. Poznaj samochód bez wychodzenia z domu

Choć większosć salonów samochodowych jest otwarta i czeka na klientów, to wiele marek przygotowuje specjalne usługi, dla tych którzy wolą jednak zostać w domu. Audi online TV to innowacyjny dodatek do konfiguratora.

Audi online TV to seria filmów poświęconych poszczególnym modelom, w których ekspert Audi dr Grzegorz Laskowski, opowiada o rozwiązaniach technicznych, designie i systemach infotainment. Co ważne, nie trzeba wchodzić na żadną oddzielną stronę ani specjalnie szukać nagrań. Linki do nich znajdują się w konfiguratorze danego modelu. Filmy mają pomóc w podjęciu decyzji zakupowej, a także zapoznać się na bieżąco ze zmianami, jakie zachodzą w konkretnych modelach przy okazji liftingów i nowych generacji.

 
Sytuacja, jaka spotkała nas w ostatnich miesiącach upewniła nas, że wiele czynności, operacji, czy decyzji zakupowych przeniosło się w tych dniach do internetu. Stąd, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy dla nich nowe narzędzie – Audi Online TV. Chcemy, by klient konfigurujący na stronie www.audi.pl swój nowy samochód, mógł go jak najlepiej poznać. Audi Online TV, czyli krótkie materiały filmowe prezentujące cechy auta i najważniejsze rozwiązania w nim zastosowane, ułatwią ten proces

- mówi Przemysław Schwarz, dyrektor marketingu marki Audi. Profesjonalne nagrania pozwolą także zaoszczędzić czas, który klienci do tej pory tracili na szukanie tych wszystkich informacji w innych źródłach. Pierwsze dwa filmy, o Q7 oraz A5, już można obejrzeć. Kolejne będą się ukazywały dwa razy w tygodniu. Docelowo w konfiguratorze znajdą się filmy o każdym dostępnym w polskiej ofercie modelu. Nagrania można obejrzeć nie tylko na stronie www.audi.pl, ale także w mediach społecznościowych marki oraz na serwisie YouTube.

Zobacz wideo W Studiu Biznes potężny SUV o wadze 2,3 tony. Sprawdzamy jego możliwości na drodze
Więcej o:
Copyright © Agora SA