Wjechała autem do sklepu w galerii. Zatrzymała się na drugim końcu

Kobieta przebiła się przez witrynę sklepu w Sochaczewie i wjechała do środka. Prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem. Zanim się zatrzymała przejechała przez całe wnętrze sklepu.
Zobacz wideo Słowacka policja pokazuje, jak szkoli psy policyjne

Zdarzenie miało miejsce we wtorek po południu w Sochaczewie niedaleko Warszawy. Do jednego ze sklepów odzieżowych znajdujących się w galerii handlowej przy ulicy Warszawskiej wjechała 40-letnia kobieta. Kierująca samochodem marki Kia przebiła się przez witrynę sklepu niszcząc ją.

Pęd samochodu był jednak na tyle duży, że nie udało się go wyhamować od razu. Kobieta przejechała przez całe wnętrze lokalu demolując je i uszkadzając towar, a zatrzymała się dopiero na ścianie po drugiej stronie sklepu.

Policja donosi, że przyczyną wypadku mogła być utrata panowania nad samochodem. Kierująca była trzeźwa i nic jej się nie stało.

Z ustaleń policjantów wynika, że 40-letnia kierująca kią straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do sklepu odzieżowego, który znajduje się w galerii handlowej

- informuje mazowiecka policja na swojej stronie.

Wjechała samochodem do sklepu w SochaczewieWjechała samochodem do sklepu w Sochaczewie fot. mazowiecka policja

Policja wciąż ustala dokładną przyczynę wypadku. Jak donosi portal e-sochaczew.pl powołując się na świadków, kobieta tłumaczyła, że pomyliła pedały auta, którym kierowała. To tłumaczyłoby dość niejasne okoliczności zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (7)
Wjechała autem do sklepu w galerii handlowej. Zatrzymała się na drugim końcu
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX