Carsharing w cenie biletu na autobus. Innogy go! wprowadza ciekawą promocję

Ostatnio niechętnie korzystamy z komunikacji miejskiej. Do przemieszczania się częściej wybieramy prywatne auta, jednak nie wszyscy mają taką możliwość. Innogy go! przygotowało więc ciekawą promocję. Przez dwa tygodnie można korzystać z samochodów na minuty w cenie 20-minutowego biletu na autobus.

Nie, to nie jest żart. W cenie 20-minutowego biletu na autobus będziemy mogli przez 14 dni korzystać z carsharingu innogy go!.

Elektrykiem zamiast autobusem

Flota innogy go! to elektryczne BMW i3. Poza zerową emisją spalin, auta te mogą np. korzystać z buspasów. Dlatego jeśli musimy dojechać do pracy, po zakupy czy z innych ważnych względów przemieścić się po stolicy, wybór elektrycznego carsharingu to zdecydowanie lepsza opcja, niż korzystanie z komunikacji miejskiej.

Zobacz wideo

Więcej o elektrykach na buspasach pisaliśmy tutaj: Jazda elektrykiem po buspasie wcale nie taka przyjemna. Oszczędzasz czas, ale musisz mieć oczy dookoła głowy

Opłata jest symboliczna i wynosi 3,40 zł – dokładnie tyle, ile kosztuje 20-minutowy bilet na komunikację miejską. Kupując subskrypcję, użytkownik codziennie przez 14 dni będzie otrzymywał doładowanie konta w wysokości 15 zł. W razie przekroczenia tej kwoty, za dodatkowe minuty usługa będzie liczona według standardowego cennika. Oferta jest limitowana, a subskrypcja wygaśnie w 14. dniu i nie przedłuży się na kolejny okres.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób mimo ograniczeń musi dojechać do pracy lub zrobić zakupy. Oferta, jaką wprowadziliśmy została stworzona właśnie z myślą o nich. Bezpieczeństwo to dla wszystkich teraz priorytet. Dlatego, za symboliczną opłatę udostępniamy nasze samochody

– mówi Andrzej Popławski, Head of Electric Mobility w innogy go!

Dezynfekcja aut

Samochody innogy go! są regularnie czyszczone i ozonowane. Zarówno elementy zewnętrzne, jak i wewnętrzne są dezynfekowane przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych. Szczególną uwagę przy czyszczeniu przykłada się do dezynfekcji części, z którymi użytkownicy mają bezpośredni kontakt takich jak klamki, kierownica, deska rozdzielcza, pasy bezpieczeństwa czy kierunkowskazy.

InnogyGO z czujnikiem pomiaru powietrzaInnogyGO z czujnikiem pomiaru powietrza fot. innogyGO

Więcej o:
Komentarze (7)
Carsharing w cenie biletu na autobus. Innogy go! wprowadza ciekawą promocję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gerwaz

  Oceniono 9 razy 9

  czy prawo prasowe nie wymaga oznaczania artykułów sponsorowanych?

 • xapr

  0

  te ozonowanie to możecie sobie wsadzić gdzieś. Aby osiągnąć dobry efekt ozonowania należy utrzymać odpowiednie stężenie, mało kto to robi. Ponadto ozon jest trucizną. Więcej szkody niż pożytku. Wystarczy stosować odpowiednie środki dezynfekujące i tyle lub wsadzić na 30 minut lampę uv.

 • mordred

  Oceniono 1 raz -1

  Dobry pomysł. Coraz częściej myślę o rozpoczęciu korzystania z car sharingu.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 3 razy -1

  zanim zwróci sie koszt paliwa auto przerdzewieje o ile ktoś wcześniej go nie rozwali ...

 • Gość: chujowy gość\

  Oceniono 2 razy -2

  chujowa reklama

 • Gość: swan

  Oceniono 2 razy -2

  jak często jest dezynfekowane? Bo jak raz dziennie to dziękuję ale nie skorzystam bo nie wiem kto z tego auta korzystał przede mną i co po sobie w nim zostawił...Pojadę więc taksówką, która (podobno) dezynfekowana jest po każdym kliencie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX