Kto bardziej dba o samochód - kobiety, czy mężczyźni? WIDEO moto sonda

Stereotyp głosi, że to mężczyźni przywiązują większą wagę do porządku w aucie, niż kobiety. Ale z drugiej strony badania potwierdzają, że kobiety częściej mają skłonności do pedantyzmu, niż panowie. To kto w końcu bardziej dba o auto?

Wokół płci i motoryzacji narosło bardzo dużo stereotypów. Jeden z nich głosi, że kobiety wożą w aucie pięć par butów, a z kolei panowie obsesyjnie wręcz dbają o czystość swoich czterech kółek. Jak jest naprawdę? Aby to sprawdzić, zapytałam polskich kierowców kto ich zdaniem bardziej dba o samochody - kobiety czy mężczyźni?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
Kto bardziej dba o samochód - kobiety, czy mężczyźni? WIDEO moto sonda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: tarpan

    Oceniono 1 raz 1

    Nie ma reguly jest to cecha osobista osoby .(Jak ktos jest pedantem to lepiej nie wsadac do jego samochodu jako pasazer)..Samochod jest tylko nazedziem potrzebnym do przemieszcania WLASNYCH 4LITER.. Podziwiam niektorych ktozy wydaja duze pienadze na bardzo drogie samochody ,w ktorych sie spedza okreslona ilosc czsu.Samochody sa srodkami nie trwalymy narazonymi na zniszenie z powodu eksplatacji albo warunkow pogodowych(korozja)Czyli samochod bowinien byc tani I nie zawodny na okres explatacji I tani w utrzymaniu...Kiedys takie produkowala Suzuki, Honda,Toyota (500-tysecy,spokojnie)..

  • Gość: Lolo

    0

    Kobiety mechanicznie nie dbają w ogóle, a czystość wnętrza też gorzej utrzymują, ponieważ panowie bardziej przywiązują się do swoich aut ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX