Volkswagen Arteon Shooting Brake przyłapany bez kamuflażu w Polsce. Zdjęcia

Volkswagen Arteon Shooting Brake powinien zostać zaprezentowany w tym roku. Auto już kilkukrotnie przyłapano podczas testów, ale były to zamaskowane prototypy. Do wczoraj.

Zdjęcia niezamaskowanego prototypu Volkswagena Arteona Shooting Brake opublikował serwis AutoCentrum.pl, który otrzymał od swojego czytelnika dwie fotografie wykonane na ulicach Barlinka. Widzimy na nich stylowe kombi Volkswagena bez żadnego kamuflażu. Produkcyjny model prawdopodobnie będzie właśnie tak wyglądał, piszemy "prawdopodobnie", bo VW może się zdecydować jeszcze na jakieś poprawki. Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Kiedy Volkswagen Arteon Shooting Brake zostanie oficjalnie zaprezentowany? Tego jeszcze nie wiemy, ale marka bardzo intensywnie testuje nowy model, a to może oznaczać, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Niedawno Arteon Shooting Brake podczas jazd w śniegu na północy Szwecji, a do sieci wyciekły zdjęcia z chińskiej fabryki w Changchun. W Państwie Środka Arteon Shooting Brake często nazywany jest "CC Travel Edition". Wcześniejsze doniesienia mówiły, że taka wersja nadwoziowa Arteona może być przeznaczona tylko na Chiny, ale kolejne przyłapane podczas testów prototypy na europejskich drogach wskazują, że auto przyjedzie także na Stary Kontynent.

Volkswagen Arteon kosztuje w Polsce wyjściowo 154 490 zł (2.0 TSI 190 KM i DSG) lub 166 490 zł, jeżeli zdecydujemy się na diesla 2.0 TDI SCR (150 KM i DSG). Do cen Shooting Brake'a trzeba będzie zapewne dodać kilka tysięcy.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.