Nowa Kia Sorento. Kia pokazuje szkice, zachodnie media zdjęcia szpiegowskie. Bez kamuflażu

Nowa Kia Sorento zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie. Duży SUV został już przyłapany przez fotografów zupełnie bez kamuflażu.
Sorento, po raz pierwszy w historii tego modelu, zostało zaprojektowane z myślą o pojawieniu się w przyszłości również wersji z napędem hybrydowym

- podaje producent w oficjalnej informacji prasowej. Wiemy też, że Kia Sorento 2020 powstanie na zupełnie nowej platformie. Koreański koncern opracował ją z myślą o SUV-ach średniej wielkości, inżynierowie będą mogli w pełni wykorzystać jej potencjał. Nowe Sorento ma być dużo przestronniejsze od poprzednika, a funkcjonalnością dorównywać większym o rozmiar SUV-om.

"Zdjęciem" otwierającym jest oficjalny szkic nowej Kii Sorento, ale w internecie bez najmniejszego problemu da się znaleźć Sorento 2020 bez żadnego kamuflażu. Auto zostało przyłapane podczas testów:

Oficjalną premierę zaplanowano na Salon Samochodowy w Genewie, który rozpocznie się na początku marca. Możliwe, że Kia pokaże SUV-a chwilę wcześniej. Wtedy poznamy dokładne dane techniczne, ofertę silnikową, szczegóły hybrydy oraz inne nowości. Wiemy też, że Sorento ma być wyposażone w nowe systemy asystujące, multimedia i "łączność ze światem zewnętrznym". Pod tym ostatnim terminem kryją się zapewne łączność z Internetem i rozbudowane usługi typu connect.

>>> Zobacz. Kia XCeed stworzona według przepisu na bestseller?

Zobacz wideo
Czy podoba Ci się nowa Kia Sorento?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.