Bentley wart dwa miliony zł został skradziony w Niemczech. Policja znalazła go na warszawskim Bemowie

W Niemczech skradziono bentleya, którego wartość określono na 2 miliony złotych. Samochód był poszukiwany przez służby. Odnalazł się na warszawskim Bemowie.

Wartość skradzionego bentleya oszacowano na prawie dwa miliony złotych. Auto skradziono za naszą zachodnią granicą i było poszukiwane przez tamtejsze służby. Bentley odnalazł się w Polsce, na warszawskim Bemowie. W komunikacie stołecznej policji czytamy:

Policjanci z komisariatu na warszawskim Bemowie prowadzą czynności w związku ze sprawą dotyczącą przywłaszczenia pojazdu poszukiwanego przez Niemcy. Z ich informacji wynikało, że samochód najprawdopodobniej znajduje się na terenie dzielnicy. Wartość Bentleya została oszacowana na kwotę 2 miliony zł. Dzięki skutecznym działaniom, policjanci namierzyli miejsce, gdzie znajduje się utracony w wyniku przestępstwa pojazd.

>>> Polska policja opublikowała film z odnalezionym bentleyem:

Funkcjonariusze dokonali oględzin pojazdu. Później bentley został zabezpieczony. Odzyskanie samochodu nie kończy jeszcze realizowanego postępowania. W tej sprawie śledczy będą nadal wykonywać czynności służbowe.

Więcej o:
Komentarze (39)
Bentley wart dwa miliony zł został skradziony w Niemczech. Policja znalazła go na warszawskim Bemowie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kico

  Oceniono 33 razy 29

  czyli miał nadajnik skoro Niemcy wskazali gdzie jest...ale... wystarczy ,że złodziej poinformuje ,że to prezent dla ojca dyrektora i Niemcy mogą zapomnieć o zwrocie...

 • Wies Kwiec

  Oceniono 26 razy 12

  Tak PiSiory wychowują Polaczków. Kłam, kradnij i krzycz : To nie my to Niemcy. Nie będą nas w OBCYCH JĘZYKACH oskarżali. Tak Dudo, Morawiecki, i Szydło, warto być uczciwym.

 • wichura

  Oceniono 13 razy 11

  Patrząc po samochodach obok na parkingu - to raczej nie była typowa dziupla.
  A auto, jak dowiadujemy się z tekstu, wbrew temu co w nagłówku - nie zostało skradzione, tylko przywłaszczone. To istotna różnica.

 • jareal

  Oceniono 13 razy 11

  Zamiast zaczekać i starać się zatrzymać osobę, która przyjdzie po samochód poszli na łatwiznę. Tekturowe państwo.

 • Gość: hi

  Oceniono 13 razy 9

  to początek reparacji!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  polak potrafi -- ale ja nie chciałbym go nawet gdyby mi dopłacili .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX