Bentley wart dwa miliony zł został skradziony w Niemczech. Policja znalazła go na warszawskim Bemowie

W Niemczech skradziono bentleya, którego wartość określono na 2 miliony złotych. Samochód był poszukiwany przez służby. Odnalazł się na warszawskim Bemowie.

Wartość skradzionego bentleya oszacowano na prawie dwa miliony złotych. Auto skradziono za naszą zachodnią granicą i było poszukiwane przez tamtejsze służby. Bentley odnalazł się w Polsce, na warszawskim Bemowie. W komunikacie stołecznej policji czytamy:

Policjanci z komisariatu na warszawskim Bemowie prowadzą czynności w związku ze sprawą dotyczącą przywłaszczenia pojazdu poszukiwanego przez Niemcy. Z ich informacji wynikało, że samochód najprawdopodobniej znajduje się na terenie dzielnicy. Wartość Bentleya została oszacowana na kwotę 2 miliony zł. Dzięki skutecznym działaniom, policjanci namierzyli miejsce, gdzie znajduje się utracony w wyniku przestępstwa pojazd.

>>> Polska policja opublikowała film z odnalezionym bentleyem:

Zobacz wideo

Funkcjonariusze dokonali oględzin pojazdu. Później bentley został zabezpieczony. Odzyskanie samochodu nie kończy jeszcze realizowanego postępowania. W tej sprawie śledczy będą nadal wykonywać czynności służbowe.