Co się stało na S8? Wypadek na S8 w Warszawie. Ogromny korek i utrudnienia. Zderzyły się dwa tiry i laweta

Wypadek na S8 - utrudnienia i korki. Co się stało na obwodnicy Warszawy? Zderzyły się dwa tiry i laweta. Kierowcy od 10:30 stoją w gigantycznych korkach. Jeżeli ruszacie w trasę, to lepiej sprawdźcie natężenie ruchu - o 16:30 część S8 wciąż jest wyłączona.

Co się stało dzisiaj na S8 w Warszawie?

Jak podaje warszawska Wyborcza około godziny 10:30 na trasie S8 w miejscowości Blizne doszło do poważnego wypadku: Jadący w kierunku Poznania kierowca ciężarówki uderzył w lawetę przewożącą sześć aut. Po kolizji laweta została zepchnięta i uderzyła w kolejną ciężarówkę.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, wszyscy kierowcy byli trzeźwi

- poinformowała Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji. Wypadek od razu sparaliżował tę część aglomeracji Warszawy, a kierowcy utknęli w gigantycznych korkach.

Fragment trasy S8 w kierunku Poznania został o 12:00 całkowicie zamknięty przez służby. O 16:30 trasa S8 wciąż jest zamknięta. Przed godziną 16:00 policja informowała, że usuwanie skutków wypadku może jeszcze potrwać godzinę-półtorej. Możliwe, że trasa będzie zamknięta do wieczora. Przed wejściem do samochodu lepiej sprawdźcie, czy droga jest już przejezdna.

Korek kierunku Poznania na S8 tworzy się już po praskiej stronie Wisły na wysokości ulicy Łabiszyńskiej. To zrzut ekranu z Map Google'a, który zrobiliśmy po 16:00.

S8 wypadekS8 wypadek fot. zrzut ekranu z Map Google

>>> Zobacz. Policjanci pojechali do wypadku na A4, nagrali drugi. Auto zrobiło obrót w powietrzu:

Zobacz wideo
Więcej o: