Kia zmieni logo? W Internecie pojawiły się ciekawe zdjęcia prawdziwego auta, nie konceptu

Kia to marka, która w ostatnich latach zmienia się nie do poznania. Wraz z premierą ostatnich modeli Koreańczycy wskoczyli do pierwszej ligi producentów. Także w Europie. Zwieńczeniem tej drogi może być nowe logo.

Kia już od jakiegoś czasu eksperymentuje z nowym logotypem, ale do tej pory inaczej stylizowane logo widzieliśmy tylko na pojazdach koncepcyjnych, które pojawiały się na salonach samochodowych. Producenci często w konceptach pozwalają sobie na takie zagrania, ale w przypadku koreańskiego producenta coś jest na rzeczy. W Internecie pojawiły się zdjęcia produkcyjnego modelu z nowym logo.

Jak wam się podoba nowy napis Kia? Na zdjęciach widać logo na kierownicy, a także na samym samochodzie. Znajdziecie je w linku poniżej:

Oczywiście to dopiero zdjęcia szpiegowskie i nie wiemy, czy producent zdecyduje się na zmianę aktualnego logotypu na ten z przecieków.

Zachodnie media informują jednak, że Kia może na poważnie rozważać taki ruch. Koreańczycy niedawno wprowadzili do sprzedaży Stingera i zupełnie nowego Ceeda, który dostępny jest w przeróżnych wersjach nadwoziowych (nie tylko hatchback i kombi, ale także shooting brake oraz crossover). Marka wyraźnie zmienia swój wizerunek, a na horyzoncie widać kolejne wielkie premiery. Ostatnie tygodnie upłynęły nam pod znakiem kolejnych teaserów nowej Optimy, w planach jest także nowa generacja Rio oraz crossover Seltos. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.