Wyprzedaż rocznika to dobry moment na kupno nowego auta. Sprawdzamy, ile można zaoszczędzić

Końcówka roku to tradycyjnie czas promocji i sporych rabatów. Także w salonach samochodowych. Sprawdzamy, ile można zaoszczędzić na wyprzedaży rocznika w Seacie.

Jak dużo można zyskać, kupując podczas wyprzedaży rocznika? Jeżeli znajdziemy odpowiednią ofertę, to zaoszczędzimy naprawdę poważną kwotę. Warto pamiętać, że wiele marek oferuje nie tylko niższą cenę za sam samochód, ale także korzystne pakiety dodatkowego wyposażenia w promocyjnej cenie oraz rabat za pozostawienie starego auta w rozliczeniu. Taką właśnie ofertę dla swoich klientów przygotował w tym roku Seat. Zostawienie starego auta można zyskać 3 000 z. Przykładowo, rabaty na miejską Ibizę sięgają 6 000 złotych, ale hiszpańska marka w zanadrzu ma jeszcze pakiety promocyjne Comfort+.

Dla wersji Style w jego skład wchodzą: czujniki parkowania z tyłu, 15-calowe obręcze kół oraz pakiet LED i oświetlenie konsoli centralnej oraz przestrzeni na nogi. Normalnie trzeba by zapłacić za te opcje 4 203 zł, na wyprzedaży rocznika cenę obniżono do 1 704 zł. Pakiety Comfort+ przygotowano jeszcze dla wersji wyposażenia Xcellence oraz FR.

W Polsce ogromną popularnością cieszy się Seat Leon. Aktualnie można go kupić do 8 000 zł taniej. I tutaj również znajdziemy promocyjne pakiety. W naszej galerii znajdziecie także szczegóły oferty dla pozostały modeli Seata.

Seat wyprzedaż rocznika 2019Seat wyprzedaż rocznika 2019 fot. Seat

A ile zaoszczędzić można na SUV-ach Seata?

Ibiza i Leon to klasyczne modele hiszpańskiego producenta, które mają już nad Wisłą ugruntowaną pozycję, ale Seat do swojej oferty włączył niedawno trzy samochody typu SUV. Oferta w tym segmencie marki jest bardzo bogata, bo w salonach znajdziemy miejską Aronę, uniwersalną, kompaktową Atekę oraz najnowszy i największy model w rodzinie, a więc Tarraco, który dostępny jest nawet w wersji 7-osobowej.

Jak dużo można zaoszczędzić, kupując SUV-a Seata na wyprzedaży rocznika 2019?

  • Seat Arona - do 5 000 zł
  • Seat Ateca - do 8 000 zł
  • Seat Tarraco - do 12 000 zł

Modele dostępne od ręki

Jeżeli myślicie o zakupie nowego samochodu podczas trwających właśnie wyprzedaży, to warto odwiedzić stronę producenta, gdzie znajdziecie specjalną wyszukiwarkę samochodów dostępnych od ręki u dealerów. Jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu łatwo znaleźć wybrany model u konkretnego dealera. Wyszukiwarkę znajdziecie w TYM MIEJSCU.

SEAT TarracoSEAT Tarraco Seat

Na klientów czekają także korzystne formy finansowania

Od pewnego czasu obserwujemy rozwój form finansowania zakupu nowego samochodu. Marki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kierowców i starają się zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązanie dla danego klienta. Nie tylko firmom, ale także osobom prywatnym. Przy ustalaniu warunków swojego leasingu lub kredytu możemy wszystko dostosować do swoich potrzeb. Przykładowo, wybieramy roczny przebieg, wysokość wkładu własnego (może wynosić nawet 0 proc.), długość finansowania czy sposób, w jaki zakończymy umowę (np. wykup lub wymiana auta na nowe).

Wszystko to wpływa na miesięczną kwotę, którą trzeba będzie płacić. Nowego Seata na wyprzedaży rocznika 2019 można mieć już od 418 zł miesięcznie. A cała procedura to tylko trzy kroki:

  1. Dobierz kredyt lub leasing,
  2. Odwiedź dealera, wybierz samochód i wypełnij wniosek
  3. W ciągu 60 minut otrzymasz decyzję kredytową.

>>> Zobacz wideo: Seat Tarraco - Kiedy, jeśli nie teraz?

Zobacz wideo

A na który model są największe rabaty?

Końcówka roku 2019 to znakomita okazja na zakup praktycznego vana. Auta tego typu ostatnio tracą popularność na rzecz SUV-ów, w salonach czekają więc na klientów ogromne rabaty. Seata Alhambrę można teraz kupić z rabatem do 18 200 zł. A trudno na rynku znaleźć równie wygodny i przestronny samochód na rodzinne wyjazdy.

Materiał powstał we współpracy z Partnerem.

Seat AlhambraSeat Alhambra fot. Seat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.