Nowy Opel Insignia na pierwszych zdjęciach. Czas na lekkie odświeżenie modelu

Nowy Opel Insignia oficjalnie zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Jednak już teraz Opel pokazał pierwsze zdjęcia. "Nowy" w tym przypadku oznacza oczywiście lekki lifting, a nie kolejną generację.

Premierę nowego Opla Insignia zaplanowano na przyszły miesiąc i Salon Samochodowy w Brukseli. Właśnie tam odświeżona Insignia zadebiutuje oficjalnie. Jednak już teraz Opel ujawnił, jak będzie wyglądać. W naszej galerii znajdziecie wszystkie dotąd opublikowane zdjęcia.

Zmiany nie są rewolucyjne, ale tych chyba nikt nie oczekiwał, bo mamy tu do czynienia z klasycznym liftingiem, którego celem jest tylko odświeżenie wyglądu. Dlatego projektanci unowocześnili największego Opla - widzimy lekko przemodelowane zderzaki i reflektory, nowy motyw na grillu czy ciekawszy wydech. W konfiguratorze pojawią się z pewnością nowe lakiery i obręcze kół. Nie pokazano nam jeszcze zdjęć wnętrza, ale tam też nie spodziewajmy się rewolucji. Na liście wyposażenia pojawi się kilka nowych opcji, Opel pewnie zmieni system multimedialny, a przed oczami kierowcy mogą się pojawić wirtualne zegary.

Na szczegóły jednak czekamy.

Opel Insignia 2020Opel Insignia 2020 fot. Opel

Nie wiadomo też, jakie silniki znajdą się pod maską nowej Insignii. Model ten powstał jeszcze pod skrzydłami General Motors i korzysta z silników amerykańskiego koncernu. Przy okazji niedawnego liftingu Astry Opel odświeżył ofertę, montując oszczędniejsze i lżejsze jednostki. Czy tak się stanie w przypadku Insignii - jeszcze nie wiemy.

Do nowej Insignii na pewno wrócimy. Na razie zapraszamy do galerii.

Opel Insignia 2020Opel Insignia 2020 fot. Opel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.