Kierowca skody robił zdjęcia policjantom, ci zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że jest pijany

Głupota kierowców nie przestaje nas zadziwiać. Pewien kierowca z Łodzi robił zdjęcia policjantom, którzy zabezpieczali miejsce wypadku. Został więc zatrzymany do kontroli. Okazało się, że jest pijany, a jego skoda nie ma ważnych badań technicznych.

Do niecodziennego zdarzenia doszło dwa dni temu w Łodzi około godziny 09:30. Łódzka drogówka zabezpieczała miejsce wypadku na skrzyżowaniu Al. Włókniarzy z ul. Drewnowską. Tuż obok nich przejechała skoda octavia, której kierowca korzystał z telefonu komórkowego. Robił zdjęcia policjantom. Ci zareagowali bardzo szybko.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej. 49-latek usilnie przepraszał policjantów za swoje zachowanie

- podaje policja na swojej stronie. I zachowanie kierowcy skody wcale nie dziwi. Policjanci zbadali jego trzeźwość - okazało się, że prowadził swój pojazd pod wpływem alkoholu. A to tylko początek jego problemów. Dodatkowo, wyszło także na jaw, że jego samochód nie posiada aktualnych badań technicznych. W policyjnych bazach danych kierujący nie figurował jako właściciel, choć on sam twierdził, że nim jest od 2015r roku. Tłumaczył , że nie przerejestrował swojego pojazdu, "gdyż według jego wiedzy nie ma takiego obowiązku".

Co grozi 49-latkowi? Oczywiście funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy, a samochód trafił na parking strzeżony. Teraz kierowca skody odpowie za szereg wykroczeń m.in. za niewłaściwe korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy, brak badań technicznych, nieprzerejestrowanie pojazdu i kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu za co grozi mu wysoka grzywna, nawet do 5 tys. zł i zakaz prowadzenia pojazdu co najmniej na pół roku.

Robienie zdjęć podczas jazdy było tylko początkiem kłopotówRobienie zdjęć podczas jazdy było tylko początkiem kłopotów fot. policja.pl

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (118)
Kierowca skody robił zdjęcia policjantom, ci zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że jest pijany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zz1026

  Oceniono 34 razy 32

  debil nad debilami

  ale co ciekawe to dosc popularne zachowanie pijakow za kolkiem
  zamiast jechac spokojnie przepisowo zeby policja sie nie zainteresowala to oni prowokuja do kontroli

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 15

  IDIOTA ----na bank IDIOTA .

 • Gość: Git

  Oceniono 13 razy 13

  Do 5 tys zł i do pół roku bez prawka no to jest się czego bać faktycznie i dlatego zawsze w Polsce będą jeździć pijani kierowcy

 • Gość: Rudy na 102

  Oceniono 8 razy 6

  Za taką głupotę powinni mu zabrać prawo jazdy.Żeby nie stanowił zagrożenia dla ruchu.
  Przed zapisaniem się na prawo jazdy powinno się przechodzić badania.
  Jak pokazuje życie czasami się to potwierdza

 • claudiusz

  Oceniono 10 razy 6

  robil zdjecia bo byl po pijaku i rozum stracil

 • Gość: Lublin

  Oceniono 12 razy 6

  Brawo PILICJA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX