Nietypowe ogłoszenie sprzedaży Opla Astry hitem internetu

- Całe życie myślałam, że on wyrośnie na jakiegoś mądrego chłopaka. Ale widzę, że wyrósł na idiotę - komentuje próbę sprzedaży Opla Astry babcia właściciela samochodu.

Najpopularniejszą formą sprzedaży samochodu jest opublikowanie ogłoszenia w internecie. Wybieramy portal, wypełniamy formularz zgłoszeniowy, ustalamy cenę, czasem dopłacamy, by ogłoszenie było wyszczególnione spośród innych. Ta ostatnia opcja jest szczególnie istotna w przypadku samochodów popularnych - tu rywalizacja jest najbardziej zacięta. Pewien kierowca z Kamiennej Góry najwyraźniej doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale na wyszczególnieniu ogłoszenia nie poprzestał. Nakręcił o swoim samochodzie wyjątkowo pomysłowe wideo.

Ogłoszenie sprzedaży Opla Astry krąży po sieci

Nagranie utrzymane jest w klimacie reportażowym. Na temat samochodu wypowiadają się babcia i znajomi właściciela Opla. Są też opinie "przypadkowych przechodniów". Z samego kilkuminutowego wideo o samochodzie dowiadujemy się, że jest po kompletnym remoncie silnika, jest zadbany, a powodem sprzedaży jest to, że przyciąga spojrzenia kobiet... Więcej zdradzać nie będziemy, zachęcamy do obejrzenia.

Samochód jest do kupienia za 4,6 tys. zł i - według danych z ogłoszenia - przejechał 250 tys. km.

Więcej o:
Komentarze (145)
Ogłoszenie sprzedaży Opla Astry hitem internetu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tigr

  Oceniono 153 razy 135

  No litości. Koleś podszedł z jajem do sprzedaży swojego autka, wykazał inwencję i poczucie humoru, a większość go krytykuje za cenę samochodu etc. Za drogo, nie trzeba kupować ale pośmiać się można. Gratulacje też dla aktorów, babcia zgarnia oskara za rolę pierwszoplanową, a koleś w dresie co się napatoczył z klatki schodowej zgarnia za rolę drugoplanową. Prawdziwe naturszczyki :D

 • Gość: no i fajnie

  Oceniono 91 razy 91

  Najlepszy jest pudel z zamazanym pyskiem. Jeszcze by go ktoś rozpoznał!

 • mikroolbrzym

  Oceniono 84 razy 84

  babcia wymiata. samorodek aktorski!

 • kuria_jego_mac

  Oceniono 92 razy 80

  Gościu ma inwencję :) Trzeba przyznać szacunek za pomysł i realizację. Wolę to niż standardowe od Niemca, diesel 12 letni i 65K przebiegu.

 • ghs blar

  Oceniono 77 razy 65

  Przecież dzięki takiemu pomysłowi szybciej wyląduje w jakiejś agencji reklamowej na dobrze płatnej posadzie niż sprzeda tego rupka. I o to w tym wszystkim chodzi. To jest autopromocja. Stary samochód za nierealną cenę jest tylko narzędziem dla zwiększenia oglądalności. Młody, 22 lata. Może mieć jeszcze mnóstwo innych nietuzinkowych pomysłów w zanadrzu. A babci powtórzę, aktorzyny z paradokumentalnych tasiemców mogłyby by stopy myć.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 42 razy 42

  Rewelacja. Szacun za pomysł i wszystkie detale typu piesek z cenzura na pyszczku. Genialny pomysl ten film.

 • mazzini890

  Oceniono 39 razy 37

  Niezłe. Facet ma talent. Brawo.

 • Gość: Wallander80

  Oceniono 27 razy 27

  Jakoś odmiana - czy ludzie w naszym Kraju maja kolki w d......
  Człowiek podszedł na luźno do tematu i ogląda się to przyjemnie hehe. Trochę za długie ale bardzo pozytywnie.
  Nie hejtowac.... Uruchomić myślenie 👍

 • Gość: Hrs

  Oceniono 29 razy 27

  Zajebiste stary kręć reklamy dla media expert lub neonetu bo tamtych się oglądać nie da

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX