Nietypowe ogłoszenie sprzedaży Opla Astry hitem internetu

- Całe życie myślałam, że on wyrośnie na jakiegoś mądrego chłopaka. Ale widzę, że wyrósł na idiotę - komentuje próbę sprzedaży Opla Astry babcia właściciela samochodu.

Najpopularniejszą formą sprzedaży samochodu jest opublikowanie ogłoszenia w internecie. Wybieramy portal, wypełniamy formularz zgłoszeniowy, ustalamy cenę, czasem dopłacamy, by ogłoszenie było wyszczególnione spośród innych. Ta ostatnia opcja jest szczególnie istotna w przypadku samochodów popularnych - tu rywalizacja jest najbardziej zacięta. Pewien kierowca z Kamiennej Góry najwyraźniej doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale na wyszczególnieniu ogłoszenia nie poprzestał. Nakręcił o swoim samochodzie wyjątkowo pomysłowe wideo.

Ogłoszenie sprzedaży Opla Astry krąży po sieci

Nagranie utrzymane jest w klimacie reportażowym. Na temat samochodu wypowiadają się babcia i znajomi właściciela Opla. Są też opinie "przypadkowych przechodniów". Z samego kilkuminutowego wideo o samochodzie dowiadujemy się, że jest po kompletnym remoncie silnika, jest zadbany, a powodem sprzedaży jest to, że przyciąga spojrzenia kobiet... Więcej zdradzać nie będziemy, zachęcamy do obejrzenia.

Samochód jest do kupienia za 4,6 tys. zł i - według danych z ogłoszenia - przejechał 250 tys. km.

Więcej o: