Kup olej Petronas, weź udział w konkursie i wygraj wyjazd na GP Bahrajnu Formuły 1

Wystarczy kupić w warsztacie lub sklepie 4 litry oleju Petronas Syntium i ułożyć hasło, które będzie interpretacją zdania "Keep Your Inner Cool", by mieć szansę na wyjazd na Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 w sezonie 2020.

Konkurs potrwa do 15 grudnia 2019 roku. Udział w nim może wziąć każdy klient, który kupi co najmniej 4 litry oleju Petronas Syntium w warsztacie lub sklepie biorącym udział w promocji. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Nagrodą za najlepsze hasło, które wyłoni trzyosobowa komisja powołana przez organizatora, jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu 2020. Komisja przyzna także 100 nagród II stopnia – oryginalnych czapek zespołu Formuły 1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do 15 stycznia 2020 roku.

>>> Więcej o konkursie dowiesz się w TYM MIEJSCU <<<

Na nagrody mogą liczyć również warsztaty i sklepy, które mają w ofercie oleje Petronas Syntium. Warsztat, który w trakcie trwania promocji kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Syntium oraz warsztat, który zachęci największą liczbę klientów do udziału w konkursie na hasło reklamowe otrzyma w nagrodę wyjazd na Grand Prix Bahrajnu. Przewidziane są także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł

Więcej o: