Witamy na pokładzie! Kuba Przygoński został ambasadorem plebiscytu "The Best of Moto"

Razem z wami wybieramy w plebiscycie "The Best of Moto" Samochody Roku. Do naszej ekipy właśnie dołączył Kuba Przygoński, wybitny kierowca rajdowy i specjalista od driftu. Kuba będzie ambasadorem naszego plebiscytu.

Trwa głosowanie w drugiej edycji plebiscytu The Best of Moto, w którym wspólnie z wami wybieramy Samochody Roku. Głosować na swoich faworytów możecie w TYM MIEJSCU. Pamiętajcie, że na głosujących czekają wyjątkowe nagrody - nowa Honda Civic oraz motocykl Suzuki GSX-R125. Każdy głos to twoja szansa.

Do naszej ekipy dołączył właśnie Jakub Przygoński. Wybitny rajdowiec i specjalista od driftingu został ambasadorem plebiscytu "The Best of Moto".

Miłośnikom motorsportu Kuby Przygońskiego przedstawiać nie trzeba. To wybitny kierowca rajdowy Orlen Team, zwycięzca Pucharu Świata rajdów terenowych 2018, wielokrotny Mistrz Polski w driftingu, były motocyklista. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Dziesięciokrotnie brał udział w legendarnym rajdzie Dakar najpierw za kierownicą motocykla, osiągnąwszy najlepszy wynik w historii spośród Polaków, a potem za kółkiem samochodu. Tegoroczny rajd Dakar ukończył na świetnej 4. pozycji. Do 2016 roku rekordzista Guinnessa w najszybszym drifcie na świecie.

Prywatnie mąż i tata dwóch córek, Niny i Aliny. Ma 34 lata.

Witamy na pokładzie!

>>> TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC <<<

The Best of Moto.plThe Best of Moto.pl fot. Moto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.