Nowa Skoda Octavia. Wiemy dokładnie, jak wygląda? Wyciekło zdjęcie z konfiguratora

Nowa Skoda Octavia zadebiutuje oficjalnie 11 listopada. Niedawno zaprezentowano oficjalne szkice nowej generacji. Teraz do sieci wyciekło zdjęcie nowej Octavii z konfiguratora. Pamiętajcie jednak, że nikt ze strony marki nie potwierdził autentyczności zdjęcia.

Nowa Skoda Octavia na pierwszym zdjęciu?

Kiedy zobaczymy nową Skodę Octavię? Samochód zostanie oficjalnie zaprezentowany 11 listopada. Trochę wcześniej, bo pod koniec listopada, zobaczymy Volkswagena Golfa o numerze 8. W nową generację przeskoczą także dwa inne kompakty koncernu VAG - Audi A3 oraz Seat Leon, ale ich prezentacje zaplanowano po Octavii. Jednak wszystko wskazuje na to, że Czechom nie udało się utrzymać nowego modelu w tajemnicy - do sieci wyciekło zdjęcie z konfiguratora nowego modelu. Wiele wskazuje, że właśnie tak będzie wyglądać nowa Octavia.

Zdjęcie, o którym zrobiło się tak głośno możecie zobaczyć poniżej:

Nowa Skoda Octavia - co już wiemy?

Pierwsze szkice projektowe Skody Octavia przedstawiają smukłą sylwetkę samochodu typu limo, z opadającą linią dachu w stylu coupé. Na uwagę zasługuje także nowo zaprojektowany front auta i tylne światła z krystalicznymi elementami

- chwali się czeski producent w oficjalnym komunikacie. Skoda pokazała nam dwa szkice nowej generacji, które podpowiadają, czego spodziewać się po nowej Octavii. Bestseller marki będzie garściami czerpał z nowego języka stylistycznego, który po raz pierwszy wykorzystano w mniejszej Skali. W krótkiej informacji Skoda zwraca jeszcze uwagę na "odmienione wnętrze" oraz "ogrom przestrzeni". Niestety, na jakiekolwiek konkrety musimy jeszcze poczekać.

Warto zwrócić uwagę, że w nowej Skodzie Octavii znikną charakterystyczne dzielone reflektory przednie, które wprowadzono przy okazji liftingu aktualnej generacji, a które wywołały spore kontrowersje. Zdjęcie z internetowego konfiguratora potwierdza wcześniejsze doniesienia.

Nowa Skoda Octavia 2020 (szkice)Nowa Skoda Octavia 2020 (szkice) fot. Skoda

>>> Spektakularne, czterodrzwiowe coupe o długości 5 m. Przyglądamy się z bliska nowemu Audi A7:

Zobacz wideo
Czy podoba Ci się nowa Skoda Octavia na zdjęciu z przecieku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.