Kierowca BMW wpadł w poślizg i uderzył w latarnię. Słup wpadł do mieszkania na piętrze i ranił kobietę

Do niecodziennego wypadku doszło w środę wieczorem w Opolu. Kierowca czarnego BMW wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Mogłoby się wydawać, że nic się nikomu nie stało, jednak przewrócona latarnia wyrządziła krzywdę postronnej kobiecie, która w czasie zdarzenia była we własnym mieszkaniu.

22-letni kierowca BMW jechał ulicą Sądową w Opolu, jednak nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku nadmiernej szybkości wpadł w poślizg i nie opanował auta.

>>> TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC <<<

W wyniku niekontrolowanego poślizgu czarne BMW uderzyło w zaparkowany pojazd, następnie odbiło się od budynku i zatrzymało się na stojącej na chodniku latarni. Siła uderzenia była jednak na tyle duża, że słup przechylił się i uderzył w budynek. Górna część latarni dosłownie wpadła do jednego z mieszkań, raniąc mieszkającą w nim 22-letnią kobietę.

Karetka zabrała ranną kobietę do szpitala, a policja przystąpiła do kontroli kierowcy BMW. Okazało się, że był trzeźwy. Mimo to policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Wypadek w Opolu. Kierowca BMW uderzył w latarnię, która wpadła do mieszkania na piętrzeWypadek w Opolu. Kierowca BMW uderzył w latarnię, która wpadła do mieszkania na piętrze Policja, źródło: Wiadomości Opole naszemiasto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.