Październikowe "Logo" z dodatkiem TVN Turbo o motoryzacji i kodem dostępu do Player.pl

Najnowszy numer miesięcznika "Logo" wraz z dodatkiem motoryzacyjnym przygotowanym we współpracy z TVN Turbo dostępny będzie w sprzedaży od 30 września. Razem z wydaniem otrzymacie także kod dostępu do Player.pl oraz dwa żele pod prysznic.

W wyjątkowym dodatku motoryzacyjnym dziennikarze „Logo” i TVN Turbo przeprowadzają ślepy test samochodowych wnętrz, wybierają się w podróż autami elektrycznymi, podpowiadają jak zacząć przygodę z klasycznymi samochodami i zaglądają do warsztatu Adama Klimka, który w programie „Samochód marzeń: kup i zrób” na antenie TVN Turbo składa z widzami ich niezrealizowane projekty. W motoryzacyjnym dodatku znajdziecie również kompendium „Zrób to sam” dla samozwańczych mechaników przygotowane przez Grzegorza Dudę z programu „Klimek kontra Duda”.

Na okładce październikowego wydania „Logo” znalazł się aktor Bartłomiej Topa, który w wywiadzie opowiedział o swoich pierwszych biznesach, odreagowywaniu trudnych ról, a także o tym, co go denerwuje w młodym pokoleniu aktorów. Tematem numeru są kłamstwa i udawanie – redakcja pisze o kreowaniu rzeczywistości w mediach społecznościowych i przeprowadza ślepy test popularnych produktów spożywczych oraz ich zamienników. Z najnowszego numeru „Logo” dowiecie się również, jak budować sieć zawodowych kontaktów czy jak prowadzić osobisty budżet. O sposobach na szybkie randki opowiada ogólnopolski koordynator portalu organizującego spotkania typu speed dating.

Ponadto z numerem otrzymujecie kod dostępu do platformy Player.pl pozwalający na korzystanie z niej przez 30 dni bez żadnych opłat. Tego wydania szukajcie również z gratisami – 2 żelami pod prysznic!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.