BMW skradzione w Niemczech, po kilku godzinach odnalazło się w Polsce

Policja odzyskała luksusowe BMW warte pół miliona złotych. Samochód skradziono na terenie Niemiec, a zaledwie kilka godzin później znaleziono na posesji wsi pod Gorzowem Wielkopolskim.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że na posesji we wsi pod Gorzowem Wielkopolskim znajduje się podejrzany samochód. Luksusowe BMW zaledwie kilka godzin wcześniej zostało skradzione na terenie Niemiec. W sprawę zaangażowano funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości samochodowej z Komendy Miejskiej oraz Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC

Doświadczenie policjantów przyczyniło się do odzyskania luksusowego BMW wartego blisko pół miliona złotych. Pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Podczas czynności na terenie posesji znaleziono również skradzioną przyczepę o wartości blisko dwóch tysięcy złotych.

Podejrzani o kradzież BMW są dwaj mieszkańcy powiatu gorzowskiego. 23- i 38-latek zostali zatrzymani i przesłuchani. Postawiono im zarzut kradzieży pojazdu i zostali tymczasowo aresztowani. Śledczy prowadzący sprawę sprawdzają teraz czy mężczyźni mają na swoim koncie inne podobne przestępstwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.