Czego można spodziewać się po polskich kierowcach? Nowe policyjne nagranie pokazuje, że wszystkiego [WIDEO]

Zasada ograniczonego zaufania powinna być nadrzędną zasadą każdego polskiego kierowcy. Dlaczego? Bo polskie drogi są wyjątkowo nieprzewidywalne, co uzmysławia kolejne policyjne nagranie.

W internecie zdaje się wybrzmiewać opinia, że im dalej na wschód, tym niższa kultura jazdy. Trudno się z tym nie zgodzić, oglądając policyjne wideo pokazujące wyczyny polskich kierowców. Nie dziwi, że w statystykach wypadków jesteśmy europejską czołówką. W końcu Polska to wschodnia granica Unii Europejskiej. To najwyraźniej zobowiązuje. Poniżej najnowsze policyjne wideo.

Czego można spodziewać się po polskich kierowcach? To wideo pokazuje, że wszystkiego

Zobacz wideo
Czy mimo podwójnej ciągłej, ktoś może zawracać? Czy na ulicy w centrum miasta ktoś może nas niespodziewanie wyprzedzić z prawej strony? Niestety, istnieje i takie ryzyko. A ponieważ obraz zastępuje tysiąc słów, publikujemy trzy przykładowe filmy obrazujące skrajnie nieodpowiedzialne zachowania kierowców. Dodajmy - zachowania zasługujące na szczególne potępienie, gdyż nie wynikały z błędu, lecz działania umyślnego

- czytamy w komunikacie policji.

TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC

Te sprawy już osądzono, antybohaterowie naszych dróg zostali przykładnie ukarani, w dwóch przypadkach nie obyło się bez utraty prawa jazdy. Na filmach widać, że niebezpieczeństwa ze strony nieodpowiedzialnych kierowców można spodziewać się wszędzie, dlatego apelujemy - razem z policją - o przestrzeganie zasady ograniczonego zaufania.

Więcej o: