Studio Biznes, odc. 4. Czy trzeba się spieszyć z zakupem auta i czy warto inwestować w klasyki?

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dziś sprawdził, ile można zarobić na klasykach.

Od stycznia zaczną obowiązywać przepisy, przez które ceny mogą wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt tysięcy. Czy zatem warto spieszyć się z zakupem samochodu? Jak wzrost płacy minimalnej może wpłynąć na ceny w sklepach? I dlaczego warto inwestować w klasyczne auta? Na te i inne pytania odpowiadamy w najnowszym odcinku Studia Biznes.

Zobacz wideo

Na kolejny odcinek Studia Biznes zapraszamy w przyszłą środę, punktualnie o 12:00 na stronę główną Gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Studio Biznes, odc. 4. Czy trzeba się spieszyć z zakupem auta i czy warto inwestować w klasyki?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • jac_l_w

    0

    Takie retoryczne pytanie: czemu na moto.pI artykuły sponsorów podpisywane są "redakcja", nie są oznaczane jako reklama, a komentarze pod nimi są wyłączone?

  • Gość: Winyl

    0

    Auta elektryczne nie maja emisji 0 (zero). Gdzieś obliczone jest ile odpadów potrzeba do wyprodukowania 1kWh w elektrowni. Łatwo obliczyć ile odpadów idzie w ciągu roku na taki elektryczne auto. Zero emisyjne to one nie są.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX