Targi motoryzacyjne we Frankfurcie 2019 - lista premier. Te modele zadebiutują na salonie samochodowym

Już 10 września rozpoczynają się targi motoryzacyjne we Frankfurcie. Poprzedzone dwoma dniami prasowymi, będą okazją do obejrzenia najgorętszych motoryzacyjnych premier tej jesieni. Jakie modele pojawią się na targach Frankfurt Motor Show 2019?

Salon motoryzacyjny IAA Frankfurt odbywa się do drugi rok (na zmianę z targami w Paryżu). To obok targów w Genewie najważniejsza motoryzacyjna impreza w Europie. Tegoroczna edycja rozpocznie się 10 września dniami prasowymi, a od 12 do 22 września motoryzacyjne nowinki będą dostępne dla szerszej publiczności.

Jakie modele zadebiutują na targach we Frankfurcie 2019?

Jak zawsze na targach motoryzacyjnych, nie zabraknie nowości, na które czekaliśmy od początku roku. Podczas Frankfurt Motor Show 2019 zadebiutują następujące modele:

Do tej listy dołączą prawdopodobnie premiery, które do ostatniej chwili trzymane są w tajemnicy.

Tych marek zabraknie we Frankfurcie

W ostatnich latach wiele marek stopniowo wycofuje się z udziału w targach motoryzacyjnych. Dochodzą do wniosku, że taka forma promocji jest p prostu nieopłacalna. Dlatego na tegorocznym salonie samochodowym we Frankfurcie zabraknie takich marek jak Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Kia, Lexus, Mazda, Nissan, Toyota i Volvo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.