Nowy Nissan Juke z polską ceną. Bazowa wersja za niecałe 68 tysięcy złotych

Zaledwie wczoraj pokazano oficjalnie nowego Nissana Juke'a, a już dzisiaj możemy wam podać jego cenę. Nowy Nissan Juke wyjściowo ma kosztować w Polsce 67 900 zł.

Nowy Nissan Juke będzie kosztował w Polsce 67 900 zł - donosi IBRM SAMAR, który potwierdził tę informację. To wyjściowa cena crossovera. Na pełny cennik trzeba będzie jeszcze poczekać. 67 900 zł oznacza więc lekką podwyżkę, aktualnie Juke kosztuje w Polsce 64 800 zł. Jednak nowa generacja to ogromny krok naprzód.

Juke'a oparto na platformie CMF-B, którą alians Renault-Nissan wykorzystał niedawno w nowych miejskich Renault, Clio oraz Capturze. Nowy Nissan Juke mierzy 4210 mm długości, 1595 mm wysokości i 1800 mm szerokości. Bagażnik jest większy o 20 proc. i pomieści aż 422 l, co zdecydowanie jest wynikiem imponującym. Co więcej, ilość miejsca z tyłu wzrosła o 5,8 cm na poziomie kolan oraz o 1,1 cm nad głowami.

>>> Stylistyka Nissana Juke'a zawsze budziła kontrowersje. Zobacz nową generację na pierwszym filmie:

Zobacz wideo

Nowy Nissan Juke jest napędzany 1-litrowym, 3-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym DIG-T o mocy 117 KM, który zapewnia lepsze osiągi, niższe zużycie paliwa i wyższą kulturę pracy w porównaniu z jednostką o tej samej mocy stosowaną w modelu pierwszej generacji. Kierowcy będą mieli do wyboru ręczną lub automatyczną skrzynię biegów. Nowemu Nissanowi poświęciliśmy znacznie obszerniejszy materiał, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na jego temat:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.