Komentarze (76)
Policyjna akcja "SMOG" w całej Polsce. Posypią się mandaty, a niesprawne auta trafią na lawety
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zbyt64

  Oceniono 1 raz 1

  Będą rozdawać pincet+.

 • zigzaur

  Oceniono 3 razy 1

  A kiedy kontrole miejskich autobusów? To one najbardziej smrodzą. Przedsiębiorstwa transportu publicznego mają z reguły swoje stacje diagnostyczne z diagnostami na etacie. Jeśli diagnosta nie przepuści autobusu, dostanie opieprz i po premii. Badania autobusów powinny odbywać się w niezależnych stacjach.

  Tak przy okazji. Mam w rodzinie właścicieli wielkiej stacji obsługi samochodów z full serwisem (w tym naprawy powypadkowe, klimatyzacja, diagnostyka). Zatem wiem, co piszę. Otóż istnieją przepisy określające wymagane wyposażenie stacji diagnostycznej i procedurę okresowego przeglądu (kompletny wykaz, co należy sprawdzić). Otóż procedura ta nie obejmuje analizy spalin a stacja diagnostyczna nie ma obowiązku posiadania przyrządów do tego celu.

  U naszych zachodnich sąsiadów analizę spalin (AU - Abgasuntersuchung) przeprowadza się niezależnie od przeglądu głównego (HU - Hauptuntersuchung) i wystawia się oddzielny protokół, który kierowca musi mieć ze sobą i okazywać na żądanie policji.

 • Gość: Grażyna

  0

  Jeśli ktoś planuje wymienić stary piec to polecam firmę kostrzewa ! Ja u nich też kupiłam kocioł i wykonanie oraz technologia to jest z najwyższej klasy

  Polecam

 • Gość: fisher78

  0

  Panowie Policjanci - mówię to oficjalnie: Możecie włożyć swój analizator spalin w moją dupę. Wtedy wszystkie wasze normy będą przekroczone. A teraz won.

 • Gość: Com4tee

  Oceniono 2 razy 0

  Samochody odpowiadają za smog statystycznie w 15%. Ponad 50% to piece na śmieci jesieñ i zimą. Z tym trzeba walczyć i to wspieram. Jedźcie w jesienny wieczór pod Warszawę np do Marek. Można umżeć na raka od samego patrzenia.

 • Gość: Pasek-smasek

  0

  Mi na przeglądzie nie chciał dowodu rejestracyjnego przedłużyć bo norm emisji nie spełniałem. Wysłał do "znajomego" mechanika co za kilka stówek miał mi temat "ogarnąć" .
  Poszukałem w necie i znalazłem zajawkowiczow z tec2000.pI i po problemie z dymiącym autem. Sam sobie ogarnalem!!!!

 • gj61

  Oceniono 4 razy 0

  A czy zadysponowanie przez tzw. policję własnością Jaśnie Obatela RP bez JEGO zgody jest zgodne z Konstytucją? Proszę Jarosława o wykładnię, on wie wszystko!!!

 • warszawiak67

  Oceniono 5 razy -1

  I bardzo dobrze.
  Oby częściej.

 • Gość: dar3434

  Oceniono 21 razy -5

  1. A co zjazdą na światłach w dzień w mieście powiedzmy od kwietnia do pażdziernika , upał jak cholera a na światłach włączonych stoimy w korkach, a toteż przyczynia się do smogu.!!!!!!!!!.Włodarze Polski troche konsekwencji.
  2. Wiadomo do kogo ta akcja jest skierowana ,do ludzi przeciętnych bo nie stać ich żeby co 5 lat kupić nowy samochód.PIS najpierw daje 500plus ,a pózniej odbiera i pogrąza Polaków,tak samo z dofinansowaniem do elektryków,Polską rodzine z dziećmi nie stac na auto za 150 tyś!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX