Skoda Fabia w nowych wersjach - sportowa Black i wygodniejsza Comfort Plus

Skoda właśnie wprowadza nowe pakiety wyposażenia do oferty miejskiej Fabii. W konfiguratorze pojawił się sportowy pakiet Black i jeszcze bardziej komfortowa odmiana Comfort Plus.

Rok temu Skoda Fabia została poddana kompleksowej modernizacji. Nową wersję miejskiego modelu wyposażono m.in. w reflektory i światła tylne w technologii LED, najnowsze systemy bezpieczeństwa, takie jak czujnik martwego pola BLIND SPOT DETECT oraz REAR TRAFFIC ALERT, który podczas wyjazdu z miejsca parkingowego ostrzega o samochodach i obiektach przemieszczających się z tyłu. Z początkiem roku modelowego 2020, Skoda oferuje dodatkowo dwa nowe pakiety wyposażenia.

Dynamiczny design w pakiecie Black

Pakiet Black ma kilka sportowych akcentów, m.in.: czarną osłonę chłodnicy (zaczerpnięta z wersji Monte Carlo) i czarne 16-calowe obręcze VIGO ze stopów metali lekkich. Pakiet Black dopełniają tylne światła w technologii LED.

Comfort Plus dla wersji Ambition

Pakiet Comfort Plus jest rozszerzeniem wersji Amition. Łączy różne elementy wyposażenia, takie jak systemy LIGHT ASSIST i RAIN ASSIST, oraz przednie i tylne czujniki parkowania. Dodatkowo na pokłąd trafiły także podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy zapobiegające zamarzaniu płynu.

Skoda Fabia 2020 - pakiet Comfort PlusSkoda Fabia 2020 - pakiet Comfort Plus Skoda

System KESSY z nowym czujnikiem ruchu

W Fabii pojawiło się też innowacyjne rozwiązanie, które ma zabezpieczyć auto przed kradzieżą "na walizkę". Opcjonalny bezkluczykowy system obsługi samochodu KESSY został wzbogacony o czujnik. Jeśli kluczyk nie zmienia położenia przez okres dłuższy niż 15 minut, jego sygnał zostaje automatycznie wyłączony. Po ponownym poruszeniu sygnał radiowy powraca do sieci i można otworzyć samochód w standardowy sposób. To dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem do auta, niewymagające korzystania z kluczyka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.