Nadjeżdża Kia Seltos - nowy sportowy SUV z Korei

Nowy kompaktowy SUV marki Kia będzie nazywał się Seltos. Samochód zadebiutuje już tego lata, a jego sprzedaż w Korei rozpocznie się w drugiej połowie 2019 roku.

Kia Seltos ma nadwozie o bardzo dynamicznych proporcjach – z długą pokrywą silnika, wyraźnymi przetłoczeniami z boku i agresywnie stylizowanym przednim zderzakiem. Wyraźnie zaznaczona linia boczna wznosi się ku tyłowi nadwozia. Z tyłu w zderzaku umieszczono metalizowaną atrapę końcówki układu wydechowego.

Zobacz wideo

SUV dla młodych

Kia Seltos jest skierowana do kierowców młodszego pokolenia, obytych z nowinkami technicznymi. Wnętrze charakteryzuje się detalami w stylu „high tech” i jest wyposażone w liczne systemy zwiększające komfort podróżowania i umożliwiające łączność ze światem. Na liście wyposażenia seryjnego Kii Seltos znalazły się m.in. zaawansowany system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala oraz nastrojowe oświetlenie wnętrza.

Kia rozszerza ofertę SUV-ów, aby zaspokoić potrzeby klientów w każdym regionie świata. Nowy model reprezentuje najmocniejsze strony samochodów marki Kia – atrakcyjny design, wysoką jakość wykonania i nowoczesne technologie. Kia Seltos zostanie zaprezentowana już pod koniec czerwca. Samochód trafi do Korei, Chin i Indii, a sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie 2019 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.