Nadchodzi nowy sezon Top Gear. Będą nowi prowadzący

BBC właśnie zapowiedziało kolejny sezon najpopularniejszego programu motoryzacyjnego Top Gear. To już 27. odsłona brytyjskiego show. Na ekranie pojawią się nowi prowadzący. Kogo zobaczymy obok Chrisa Harrisa?

27. sezon programu Top Gear zbliża się wielkimi krokami. Choć po odejściu najbardziej zgranego trio w historii, wiele osób przepowiadało rychły koniec popularnego programu, Top Gear ma się świetnie. Choć już bez Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya, nadal gromadzi przed telewizorami tłumy.

Zobacz wideo

W nowym sezonie obok Crisa Harrisa pojawią się dwie nowe twarze. Matt LeBlanc i Rory Reid już dawno zapowiedzieli odejście z programu, choć drugiego z nich zobaczymy gościnnie w najnowszej serii. Do trójki głównych prowadzących dołączą natomiast Freddie Flintoff, brytyjski krykiecista, oraz Paddy McGuinness – komik i prezenter telewizyjny.

BBC właśnie opublikowało najnowszy zwiastun Top Gear. Jak nowi prowadzący sprawdzą się w swojej roli? Przekonamy się już latem, na kiedy jest zaplanowana emisja 27. serii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.