Komentarze (62)
Cofanie liczników znika z rynku 25 maja nowe przepisy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alben albus

  0

  Spoko salony i ASO też oszukują de facto patologia motoryzacyjną przenosi się na inne obszary branży motoryzacyjnej i jest jak przerzut raka w organizmie.

 • Jan Nowak

  0

  A dlaczego w ogóle producenci samochodów dopuścili możliwość dowolnego wyboru stanu licznika w pojazdach z elektroniczymi licznikami? Pewnie mieli w tym jakiś ukryty cel.

 • Gość: Nalatpięć

  Oceniono 8 razy 0

  No paczcie jaka ta Polska libelarna. . Tylko zamiast wolności słowa jest wolność szwindlu. Za przezywanie kogoś pedałem albo hajlowanie do więzienia wsadzają, a oszustwo za grube piniędze nikogo nie obchodzi. Bo tera jest wolność.
  W USA można dostać 3 lata za każdy przypadek odometer fraud. Jak ktoś przeciembziorczy podkręci z tuzin takich pasacików to może już nigdy z więźnia nie wyjść.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  Nie wiem czy wszyscy wiedzą że po cofnieciu licznika np. ze 110000 km na np. 88000 km z przodu zostaje zero tzn. 088000

 • rave8

  Oceniono 23 razy -3

  Zanim sytuacja się wyklaruje to minie z 5 lat bo jeszcze wczoraj czy dzisiaj Janusze na potęgę cofają, chcą zdążyć przed zmianami.
  Najciekawsze jest to, że partia PO przez dwie kadencje swoich rządów nie zrobiła z tym absolutnie nic, mimo iż był spory nacisk z różnych źródeł na to aby zaprzestać bandyckiego procederu cofania liczników.

 • jurii.sachar

  Oceniono 19 razy -5

  Niech Grupiński w Świebodzinie pilnuje warsztatów samochodowych. Mieszkańcy Świebodzina przyjmą tego krętacza tak jak powinni - widłami...

 • wu-du

  Oceniono 24 razy -6

  Za PO pedofile byli chronieni specjalnym prawem, zarówno kościelni jak i z innych środowisk. Nie wolno było robić "rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym". Cofanie liczników też było z pełnym przyklepaniem rządów nieudaczników.

 • mrpens

  Oceniono 21 razy -7

  To kolejny cios w opozycję i demokrację, nie można kraść

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX