Klasyczne Citroeny podczas warszawskiej Nocy Muzeów. Gdzie zobaczyć wystawę francuskich klasyków?

Już w sobotę 18 maja odbędzie się coroczne wydarzenie jakim jest Noc Muzeów. W tym roku na warszawskiej mapie kulturalnej nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. Citroen przygotował coś specjalnego dla fanów marki.

Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w 1997 r., a do Polski wydarzenie dotarło w 2003 r. Dziś na darmowe, nocne zwiedzanie muzeów można się wybrać niemal w każdym polskim mieście. Tegoroczna Noc Muzeów w Warszawie odbędzie się już w najbliższą sobotę 18 maja. Ponad 200 muzeów, uczelni, kin, teatrów i innych interesujących miejsc jest otwartych dla odwiedzających do późnych godzin nocnych.

Muzeum Citroena

Z okazji Nocy Muzeów Citroen postanowił przybliżyć zwiedzającym swoją historię. Marka w tym roku obchodzi 100-lecie działalności i z tej okazji przygotowała specjalną wystawę. Będzie można podziwiać nie tylko najnowsze modele spod znaku dwóch szewronów, ale także przekrój modeli z całej 100-letniej historii marki. Dodatkowo w spotkaniu wezmą udział właściciele zabytkowych pojazdów oraz przedstawiciele Citroena, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące zarówno tych starych, jak i współczesnych samochodów.

Gdzie?

Event dla miłośników historii i francuskiej motoryzacji odbędzie się w sobotę 18 maja w godzinach od 14:00 do 19:00 w Łazienkach Królewskich na Placu przy Ermitażu przy ulicy Myśliwieckiej 1.

Zjazd starych pojazdów na Placu Wolności w Kielcach.Zjazd starych pojazdów na Placu Wolności w Kielcach. PAWEŁ MAŁECKI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.