David Beckham stracił prawo jazdy na 6 miesięcy. Za rozmawianie przez telefon podczas jazdy

Sąd rejonowy w Bromley nie miał litości dla Davida Beckhama. Za rozmawianie przez telefon piłkarzowi zostało odebrane prawo jazdy. Beckham będzie też musiał zapłacić grzywnę.

Sprawa Davida Beckhama nie jest nowa. Piłkarz został przyłapany w listopadzie zeszłego roku na rozmawianiu przez telefon podczas jazdy samochodem. Jechał ulicą Great Portland swoim Bentleyem, a o wykroczeniu służby poinformował jeden z przechodniów.

Rozprawa miała się odbyć w kwietniu, ale David Beckham nie mógł się stawić osobiście w sądzie.

David Beckham przyznał się do winy, a sąd wymierzył mu karę odebrania prawa jazdy na 6 miesięcy. Dodatkowo, piłkarz będzie musiał zapłacić 750 funtów grzywny, 100 funtów kosztów sądowych i 75 funtów na fundusz ofiar wykroczeń.

Serwisy plotkarskie zwracają uwagę, że kara może się wydawać surowa (odebranie prawa jazdy, bo konto Davida Beckhama zapewne nie odczuje kary),ale to nie pierwsze wykroczenie słynnego piłkarza. Brytyjskie bulwarówki nie raz donosiły, że David Beckham przekracza dozwoloną prędkość.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (34)
David Beckham stracił prawo jazdy na 6 miesięcy. Za rozmawianie przez telefon podczas jazdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • graveir

  Oceniono 15 razy 13

  Jakim trzeba być kretynem, żeby rozmawiać ze słuchawką przy uchu w samochodzie, który ma zestaw bluetooth, i to jeszcze zapewne w jakości bijącej na głowę niejeden zestaw audio domowego?

 • dvla

  Oceniono 16 razy 10

  w Polsce co 3 osoba rozmawia przez tel, nie ważne czy osobówka czy tir, w UK os 12 lat za rozmowy kierowcy autobusu czy tir policja na miejscu zabiera prawo jazdy. ale polska idzie na rekord trupów w UE, Emilu walcz z fotoradarami a Hołek z policją bo krzywo mierzyli

 • ceppisowski

  Oceniono 8 razy 6

  W Polsce Duda by go uniewinnil

 • Gość: tad

  Oceniono 5 razy 5

  Gdyby w Polsce było mniej durniów przy korytach , to znacznie łatwiej byśmy jeździli, przepisy 8uchwalone i egzekwowane przez kulsonów, zpowodowały by , że codzienni kilka tesięcy durniów traciło by prawo do jazdy, ale głupi pozostanie głupim, bo jest głupi, A ubiegłym tygodniu widziałem dwóch durniów w policyjny samochodzi , z telefonami przy durnych ryjach, k.....a policja.

 • peterjk

  Oceniono 4 razy 4

  W PL policja zrobiłaby sobie zdjęcia do fejsa (jak z Wojewœdzkim). A tutaj David bedzie jezdził teraz z szoferem, nie ma szczególnego traktowania.

 • Gość: CKS

  Oceniono 3 razy 3

  " RÓBTA CO CHCETA" W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI I WIELOWĄTKOWO = BZ. OD WIELUUU LAT = I ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI...= POLSKASMUTNANORMA.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 9 razy 3

  U nas Adam Małysz pisze sms i przegląda komórkę na wizji podczas jazdy autem w czasie biegu Wings for Life w Poznaniu i nikt nic z tym nie robi. Także powinien prawko stracić.

 • wudeer

  Oceniono 2 razy 2

  U nas mniejsze kary dają za potrącenie pieszego na przejściu. Mój syn został potrącony przez taksówkarza (przechodził na zielonym, taksówkarz skręcał w prawo). Nic wielkiego mu się nie stało, skończyło się na strachu i dwóch dniach straconych na diagnostyce powypadkowej. Policja skierowała sprawę do sądu, który umorzył sprawę, nawet grzywny nie nałożył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX