Ważny odcinek drogi S17 zostanie oddany jeszcze przed wakacjami. Pojedziemy szybciej z Warszawy do Lublina

Trasa S17 jest coraz bliższa ukończeniu. Jak informuje GDDKiA jeszcze przed wakacjami do użytku kierowców zostanie oddany ważny odcinek. Za to z końcem sierpnia ma zostać oddany kolejny odcinek, którym będzie można ominąć Ryki.

GDDKiA ma dobre informacje dla kierowców, którzy jeżdżą z Warszawy do Lublina.  Ponad 33 km dzieli obecną S17 od granicy województwa lubelskiego z mazowieckim. Budowę tego fragmentu podzielono na dwie części i realizuje je dwóch wykonawców. Prace na krótszym odcinku finiszują i kierowcy skorzystają z niego w czerwcu. Na dłuższym jeszcze trwają i całą trasą, omijając Ryki, pojedziemy z końcem sierpnia.

Budowa dwóch odcinków S17, od granicy województw do w. Kurów Zachód to część większego przedsięwzięcia jakim jest realizacja całej trasy od Warszawy do Lublina. W budowie jest pozostałych pięć odcinków do węzła Lubelska za realizację których odpowiada lubelski oddział GDDKiA.

Do końca czerwca oddane powinny zostać dwa inne odcinki S17 - od granicy województw do Gończyc i do obwodnicy Garwolina. To kolejne 25 km.

Trasa S17Trasa S17 fot. GDDKiA

Docelowo trasą S17 będzie można dojechać aż do ukraińskiej granicy w Hrebennem. Umowa na odcinek od Piask do granicy została już podpisana, a cała trasa ma zostać ukończona do 2025 r.

Źródło: GDDKiA

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Ważny odcinek drogi S17 zostanie oddany jeszcze przed wakacjami. Pojedziemy szybciej z Warszawy do Lublina
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 1 raz 1

  Gwiazdowski zrzesza bezpartyjnych i proponuje jawny system podatkowy, świadczenia dla pracowników, lepsze emerytury, oby tak było

 • Gość: Nick

  Oceniono 1 raz 1

  Robert Gwiazdowski chce przywrócić wiarygodny i stabilny system emerytalny. Po tym wszystkim co było to już chyba nie może być gorzej. Może głosujmy na coś nowego?

 • Gość: bbb

  Oceniono 1 raz 1

  Wreszcie ktoś proponuje uproszczenie procedur i przyspieszenie procesów sądowych. To się nazywa reforma! Podpisuję sie obiema rękami za FairPlay!

 • Gość: wsad

  Oceniono 1 raz 1

  Myślicie, że postulat Gwiazdowskiego o decentralizacji poprawi sytuację społeczno-gospodarczą regionów i zahamuje migrację?

 • Gość: znawca

  Oceniono 1 raz -1

  ale jednak to Konfederacja jest najlepszą opcją jeśli chodzi o realizację interesów przeciętnego Polaka. Polakom potrzeba wolności gospodarczej, wolności w byciu Polakami, przejrzystości działań rządu, prywatyzacji szkolnictwa, służby zdrowia i emerytur. Dlatego tylko Konfederacja! Swoją drogą ktoś niżej daje niezły spam Gwiazdowskiemu, to nie wygląda dobrze xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX