Komentarze (64)
Kierowcy pod lupą policji! Akcja policyjna ma chronić pieszych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tijeras66

  Oceniono 20 razy 20

  ah ta nasza policja, jak ona lubi różne akcje. Akcja znicz, akcja poniedziałek, akcja niechronieni, akcja lewy but, akcja prawy but. Może po prostu policja zamiast ochraniać jakieś kamienie rzeźbione to by patrolowała ulice?

 • van_norden

  Oceniono 17 razy 17

  A jutro wrócą do akcji Kebab?

 • aldealmi

  Oceniono 15 razy 15

  To nie pilnuja juz pomników i zdjęć wyabortowanych płodów?

 • tani_dran

  Oceniono 23 razy 15

  W każdej (podkreślam - każdej) milicyjnej akcji chodzi wyłącznie o wyrwanie przy użyciu mandatów i grzywien jak największej kasy od kierowców.

 • Gość: gościu

  Oceniono 24 razy 14

  "ale policja nie spoczywa na laurach" największa wypadkowość w europie a oni mają "laury do spoczywania" ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 13

  Autorka tego dzieła powinna wiedzieć, że podstawową zasadą dotyczącą każdego uczestnika ruchu drogowego jest zasada ograniczonego zaufania. W związku z tym pieszy zamiast "czuć się bezpiecznie na przejściu dla pieszych" powinien zachować ostrożność. We własnym interesie.

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 19 razy 13

  Dotychczas policja "starła się chronić" pieszych i rowerzystów wyrabiając na nich statystyki "wykrywalności" wykroczeń i mandatów ... także zamiast iść pieszo bezpiecznej samochodem ;-)

 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 11

  niech się kulsony wezmą za rowerzystów. Ci to dopiero łamią przepisy. I nie gadać mi tu, że są "bezpieczniejsi" od samochodów. Nie dalej jak trzy dni temu na przejście koło galerii wjechał pełnym gazem pedalista. Wrąbał się w babcię, która szła ufnie, bo samochody z obu stron (m.in. mój) zatrzymały się aby ją przepuścić. Kobiecinka przewróciła się i walnęła głową w asfalt. A to bydle uciekło. Oczywiście chodnikiem i w boczną uliczkę pod prąd, aby nie można go było gonić.Karetka zabrała babcię do szpitala. Nie wiem co z nią dalej. Złożyłem zeznanie. Mam nadzieję, że policja tego gnojka w niebieskiej kurteczce złapie.

  *
  Powinna być obowiązkowa karta rowerowa (z egzaminem) i numer rejestracyjny roweru. Wtedy dopiero jaśnie państwo rowerzyści będą mieli prawo czepiać się samochodziarzy.

 • beton44

  Oceniono 8 razy 6

  Znaczy skończy się na tym że będą dawać mandaty pieszym przechodzącym przez jezdnię nie przez przejścia w odległości mniejszej niż 100 metrów od przejścia dla pieszych.

  Ciekawe czy będą mieli legalizowane miarki :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX