Subaru Viziv Adrenaline - Subaru zapowiada nowego crossovera

Filip Trusz
Subaru Viziv Adrenaline będzie zapowiedzią nowego crossovera japońskiej marki. Koncept zobaczymy już w marcu podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

Koncepty Subaru z serii Viziv zapowiadają nowe, produkcyjne modele producenta. Przykładowo, jakiś czas temu Subaru pokazało Viziv-7, koncept dużego SUV-a.

Subaru Viziv-7 ConceptSubaru Viziv-7 Concept fot. Subaru

Subaru Viziv-7 przeistoczyło się w model Ascent:

Subaru AscentSubaru Ascent fot. Subaru

W Genewie Japończycy zaprezentują nowy samochód. Pod kryptonimem Subaru Viziv Adrenaline kryje się nowy crossover. Prawdopodobnie będzie to propozycja dużo mniejsza od Ascenta, co pozwala sądzić, że auto zostanie wprowadzone do europejskich salonów sprzedaży.

Subaru nie chce jeszcze zdradzać zbyt wiele. Na razie pokazano nam zdjęcie-teaser (otworzyliśmy nim ten materiał), na którym możemy zobaczyć LED-owe reflektory i zarys sylwetki. Wydaje się, że koncept będzie samochodem trzydrzwiowym, a to mogłoby oznaczać, że produkcyjne Subaru będzie SUV-em w stylu coupe. To nisza, która staje się coraz popularniejsza.

Subaru Viziv Adrenaline poznamy lepiej już na początku marca podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Szwajcarskie targi ruszają już 4 marca.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.