Kupisz Skodę przez Internet. Marka uruchamia internetową platformę leasingową

W dzisiejszych czasach coraz częściej robimy zakupy przez Internet. Wirtualnie kupujemy nie tylko ubrania czy meble, ale robimy także zakupy spożywcze. Kupienie samochodu do tej pory wymagało nieco więcej "zachodu". Skoda postanowiła uruchomić internetową platformę, dzięki której kupimy samochód bez wychodzenia z domu.

Zakup samochodu przez Interent? Brzmi dziwnie, ale to możliwe. Coraz więcej marek wdraża takie rozwiązania, a niebawem dołączy do nich Skoda. Rynek e-commerce w 2018 roku wzrósł o ponad połowę w stosunku do roku wcześniejszego. Trudno się zatem dziwić, że coraz więcej firm wprowadza możliwość zakupu samochodu online.

Nie tylko dla firm

Choć początkowo takie rozwiązanie było możliwe tylko w przypadku zakupu auta na firmę, Skoda kieruje swój nowy produkt także do klientów indywidualnych. Bez wychodzenia z domu będziemy mogli skonfigurować swoje auto i dobrać formę finansowania adekwatną do swoich potrzeb. Na koniec otrzymamy podsumowującą rozpiskę ze specyfikacją auta, wysokością i liczbą rat oraz innych opłat. Zostanie tylko przesłać odpowiednie dokumenty i czekać na informację zwrotną ze strony marki.

Internetowa platforma Skody ruszy pod koniec lutego br.

Więcej o:
Komentarze (2)
Kupisz Skodę przez Internet. Marka uruchamia internetową platformę leasingową
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • don_pedro_deszczowiec

    Oceniono 2 razy 2

    Czy będzie możliwy zwrot samochodu w ciągu 14 dni od zakupu? Jeżeli tak, to już widzę całą zgraję Januszy bujajacych się darmowymi Szkodowkami ;-)

  • fakej

    0

    A da radę kupić po ivp6?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX