Toyota Supra będzie limitowana - do Europy trafi tylko kilkaset egzemplarzy

Toyota przez długie miesiące podgrzewała atmosferę wokół nadchodzącej czwartej generacji Supry. Gdy w końcu po kilku latach zapowiedzi, konceptów i maskowań auto zostało pokazane w pełnej krasie, marka zabrała fanom motoryzacji nową zabawkę. Nowa Toyota Supra trafi do Europy w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Wszystko przez to, że Toyota Supra cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które zaskoczyło nawet producenta. Na europejski rynek trafi 900 egzemplarzy bliźniaka nowego BMW Z4. Wszystko przez ograniczone moce przerobowe fabryki – Supra i Z4 powstają w tym samym zakładzie Magna Steyr w Austrii.

Nowa Toyota Supra - nagroda za cierpliwość

Dla osób, które kupią jeden z pierwszych 900 egzemplarzy, Toyota przygotowała coś wyjątkowego. Klienci wezmą udział w specjalnym programie Supra 900 Club. Póki co nie wiadomo dokładnie o jakie benefity chodzi. Prawdopodobnie marka zaoferuje tym klientom dodatkowe korzyści, jak np. testy na torze czy unikalne, niedostępne na rynku upominki.

Toyota SupraToyota Supra Fot. Toyota

W niecałym tysiącu egzemplarzy Toyoty Supry, które trafią na Stary Kontynent jeszcze w tym roku, marka oferuje ściśle limitowaną edycję o oznaczeniu A90. Takich unikatowych egzemplarzy będzie tylko 90, a każdy z nich otrzyma specjalny numer seryjny oraz topowe wyposażenie.

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat nowej Toyoty Supry.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.