Znów głośno o polskiej firmie tuningowej. Przerobili Porsche Macan

Specjaliści od tuningu z firmy Carlex Design zaprezentowali nowy projekt. Oto Porsche Macan, które przeszło modernizację wnętrza. Projekt nie spodoba się każdemu i wywołuje skrajne emocje.

Porsche Macan to najmniejsza propozycja z segmentu SUV u niemieckiego producenta. Wielu klientów narzeka na mało prestiżowe wnętrze. Dlatego specjaliści z Carlex Design przygotowali własną interpretację luksusu dla tego modelu.

W kabinie pojawiły się materiały, które mogłyby równie dobrze wylądować w takich samochodach, jak Bentley Bentayga czy Rolls-Royce Cullinan. Każdy element obszyto skórą Nappa i Alcantarą. Do tego pojawiły się też dodatki z różowego złota, które połączono z innymi błyszczącymi dodatkami i białą tapicerką. Wnętrze samochodu przypomina trochę kobiecą torebkę. Niewykluczone, że właśnie taki był zamysł klienta. Dlatego projekt nazywa się Carlex Glamour.

Do samochodu dołączono charakterystyczne breloczki pokryte błyszczącym złotem z wygrawerowaną nazwą wersji. Nie znamy kosztów tej modyfikacji, ale jedno jest pewne – nie było tanio.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.