Nowe Porsche 911 - wyciek pierwszych oficjalnych zdjęć

Filip Trusz
Porsche pokaże zupełnie nowe 911 już na początku tego tygodnia. Dla niecierpliwych mamy trzy pierwsze zdjęcia, które wyciekły do sieci. Nowego Porsche 911 nie udało się utrzymać w tajemnicy.

Zdjęcia, które Wam prezentujemy krążą po Internecie od piątkowego wieczora. Porsche do utrzymania nowego Porsche 911 w tajemnicy zabrakło więc niewiele, bo oficjalną prezentację nowej generacji zaplanowano na wtorek (27 listopada). Nowe Porsche 911 będzie jedną z najjaśniejszych gwiazd tegorocznego Salonu Samochodowego w Los Angeles.

Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć)Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć) Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć)

Trzy zdjęcia nie są, niestety, najwyższej jakości, ale pozwalają nam zapoznać się z wyglądem nowego Porsche 911. A ten oczywiście nikogo nie zdziwi. Porsche konsekwentnie unowocześnia swój kultowy model, ale zmiany są delikatne i dostrzegą je najwięksi fani. Wygląd 911 po prostu nie może się zmienić. Tak samo jak sama koncepcja tego samochodu. Z technicznych nowości możemy się więc spodziewać przede wszystkim odświeżonych silników oraz nowej 8-biegowej, automatycznej skrzyni PDK.

Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć)Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć) Nowe Porsche 911 (wyciek zdjęć)

Ze zdjęć szpiegowskich wynika, że projektanci mieli znacznie więcej swobody we wnętrzu nowego Porsche 911. Cała deska rozdzielcza i konsola środkowa mają zostać mocno przeprojektowane. Przed oczami kierowcy pojawi się także coś na kształt wirtualnego kokpitu - 4 z 5 zegarów mają być elektroniczne, ale ten najważniejszy w Porsche, obrotomierz pośrodku, wciąż będzie analogowy. Tradycja zobowiązuje.

Oficjalna premiera nowego Porsche 911 już jutro.

Źródło: carscoops.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.